Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mi volt? (Valaki segitsen)

Ez mi volt? (Valaki segitsen)

Figyelt kérdés
Ma sokat ettem,nagyon sokat :( És Este rosszul voltam hányingerem volt és szédűltem elmentem fürdeni belefeküdtem a kádba és elkezdett nyomni a mellkasom kiszálltam mert azt hittem meg halok halálfélelmem volt és nagyon vert a szívem már elmulott de néha még szorongok hogy hátha viszajön :( vagy hogy szivinfarktust fogok kapni (Nagyon stresszes vagyok amugy mindenen felhuzom magamat ) mit csináljak most? Félek
2012. ápr. 8. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy ha nagyon sokat ettél, akkor simán lehet attól.. Én a helyedben hánytam volna inkább... :S

Ha nagyon félsz, akkor semmiképp ne legyél egyedül, szólj valakinek, hogy rosszul érzed magad, és figyeljen rád, ha esetleg valami baj lenne, bár sanszos, hogy csak amiatt van ez, hogy túletted magad.

2012. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már sokszor volt ilyen De Nagyon Stresszelek Mindig :( amugy 17 éves vagyok És Szoltam szüleimnek de biztos hogy ne mszivinfarktus lesz? :(
2012. ápr. 8. 22:37
 3/18 anonim ***** válasza:
A túlterhelt gyomor miatt kiemelten, de egyébként is a meleg vízben leesik a vérnyomás, amit a szív szaporább dobogással kompenzál. Egyszerűen nem volt elég energia az emésztésre, a vérnyomás szintentartására, és a feszültségedre. Szerintem ennyi. Nekem ilyenkor néhány korty szénsavas ital szokott segíteni, attól kicsit jobb lesz a gyomrom. Nyugi, kicsit ilyen pánikszerű amit leírsz, persze azért figyelj oda, és ha aggódsz menj el esetleg orvoshoz.
2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy szívinkfartus:) Nyugodj meg! Ez inkább lelki problémának tűnik. Mi miatt vagy annyira stresszes?
2012. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát Iskola miatt Barátnőm miatt :( meg ilyenek megakartak verni meg ilyen dolgok ;( meg hát most attol félek hogy rosszul leszek hogy tudnám elfelejteni?
2012. ápr. 8. 22:41
 6/18 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem szívinfarktus, de azért ha van otthon Aszpirin, begyél be egyet. Lehet, hogy a meleg vízben elbóbiskoltál? Hirtelen elernyedt a tested, lehet, hogy az agyad kevesebb oxigént kapott és beriasztotta a szíved, amely megemelte a pulzusodat. A fejed nem fájt? Ha már többször volt ilyen, alkalmasint el kéne mondani a háziorvosnak.
2012. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak panikbetegsegnek,nem akarlak megijeszteni,de ez barmikor radjön,ezt meg kell tanulni kezelni,magyarazd meg magadnak ilyenkor,hogy ezek,csak rossz erzesek,nincs semmi szervi bajod,nem fogsz meghalni!!!vagy keress fel egy pszichologust,nekem segitett valamennyire...
2012. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kb voltam bent egy percet :( mert megijedtem :( régebben voltam háziorvosnál irt ilyen pánik elleni gyogyszert kb 1 éve akkor jó volt :(
2012. ápr. 8. 22:45
 9/18 anonim ***** válasza:
ÍÍgy igaz! ha megérted mi történik veled, sokkal kevésbé félelmetes. Lassan megszokod, és ki is gyógyulsz belőle meglátod. Szakember hihetetlenül sokat segíthet benne, de nagyon sok önerő is kell hozzá. És valamit, ami az egész hátterében van, azt kellene leküzdeni.
2012. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen De biztos nem szivinfarktus? :(
2012. ápr. 8. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!