Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körömbenövésről? Valaki segítsen?

Lee12 kérdése:

Körömbenövésről? Valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy most szerdán megcsinálja az egyik körömbenövésem (de mind a kettőn van) és azt mondta hogy egyszerre csak eggyet lehet (ez miért van? ) mert az a baj hogy versenysportoló vok és nem szeretném hogy több hét kiessen és ne tuudjak menni edzésre és kb mennyi idő hogy tudjak menni edzésre (am boxolok)
2011. máj. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hugomnak csak az egyik nagylábaujján van a benövés, de elég durván, már 4szer "műtötték". Még mindig nem jött neki helyre. Nem tudom, neked mit fognak csinálni, hugomnak kivágták meg gézlapszerűségeket tömködtek bele. Tesznek rá egy nagy kötést, ami az egész lábujjadat befedi. Hugomnak 1-1.5 hétig fájt. Gondolom ezért nem csinálja meg egyszerre a kettőt.
2011. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is ez volt, meg is csinálta a doki, kétszer is. magaddal szúrnál ki ha egyszerre mind a kettőt akarnád megcsináltatni, azt hiszem én beleőrültem volna. eléggé fáj, főleg mikor elmúlik az érzéstelenítő hatása. :S szerintem akkor csináltasd meg a másikat is, ha az első utáni fájdalom elmúlt. nekem ez 1 hónap volt. szerintem ha mondjuk 2 hét után már teljesen jó, akkor jöhet a másik és akkor talán egy kicsivel több mint 1 hónap múlva már mehetsz edzésre, de ez attól függ hogy neked mennyire fáj.
2011. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.Pityu válasza:
Nekem is vágdosták rendszeresen,mert mindig benött, azután a feleségem talált egy helyet ahol lézeres eljárással megműtik.Fele fájdalom, és azóta tökéletes.
2011. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!