Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki tudd segítsen. A páromról...

Aki tudd segítsen. A páromról kiderült, hogy alkoholista. Mennyibe kerülhet Nyíregyházán 1 elvonó? Egy elkeseredett anya

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ingyenes
2010. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A párodról kiderült, hogy alkoholista? Már ne haragudj, de nem vetted észre, csak úgy kiderült?

És nem az a kérdésed: "meg lehet ebből gyógyulni?" nem is az: "mennyi idő alatt?" és nem is az: "mit tudok tenni ennek érdekében?"

Az a kérdésed: MENNYIBE KERÜL?

Szerencsére az én párom másként gondolkodna, ha valami bajom lenne.

2010. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az egész csak akkor működik ha a párod beismeri,hogy ő alkoholista és neki kell elhatároznia hogy le akar róla szokni!A háziorvos ad beutalót elvonóra ami ingyenes de lehet menni privát is de az biztos nem két fillér!
2010. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiderült? Ez nem egy váratlan felfedezés, hanem egy hosszú folyamat. Nem tűnt fel, hogy állandóan iszik?

Amúgy az elvonó ingyenes, a háziorvos pedig tud segíteni, hogy merre induljatok.

2010. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16:07 te hülye vagy? már bocs. hogy kiforgatod a kérdező szavait. nyilván ezek is fölmerültek benne, talán utána is olvasott és most a gyakorlati részére kíváncsi.

és igen, kiderült róla. lehet, hogy zugivó és nem is feltételezte róla, csak aztán fokozatosan rájött. ezt miért nem lehet felfogni?

feltételezem közöd nem volt alkoholistához. persze szerencsés vagy, addig örülj. de ne alázz már meg olyat, akinek van elég baja amúgy is.

2010. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki derítette ki róla, hogy alkoholista, ha te nem vetted észre? Csak nem laborvizsgálaton volt, és nem találtak benne vért, hanem csak alkoholt? De ott egyébként nem zűröznek vele, hanem beírják, hogy sör ennyi %, pálinka annyi %. Ebből nincs baj. És nem is szokták megmondani a feleségnek.
2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az adott témakörnek már utánna jártam,csak erre az 1 kérdésemre hiányzott a válasz,de most már az is megvan. A rossz májú válaszolóknak leírom a történet lényegét: 13 hós kislányommal vagyok itthon és a párom házmester a főnöke pedig felkért minket felújítás utánni nagytakarításra.(Persze a picire az édesanyám vigyázz aki 3 házzal lakik odébb tőlünk,így gyakran láthatom az én kis életemet,nehogy ebbe is belekössön valaki azért írom ide)Tegnap mi ezt el is kezdtük,és a szemét tárolóba mentem éppen vizet cserélni mikor megláttam 1 karton dobozt,bele néztem és tele volt rövid italos üveggel,a boltban a volt osztálytársam dolgozik és elmentem hozzá,hogy megkérdezzem szokott-e inni a párom napi rendszereséggel.Az ő válasza az volt:Van úgy,hogy csak 1-szer 2-szer jön,de van úgy hogy 4-szer,5-ször is,de mindig csak egyszerre 1 sör és 1 feles.

Én ekkor ledöbbentem és ő megkérdezte,hogy hogy nem vettem észre?A válaszom csak annyi volt,hogy nem látszott rajta.

Igaz volt,hogy elkaptam ivott,de olyankor mindig fogadkozott.Szeretnék segíteni rajta amíg lehet.

2010. okt. 19. 07:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked.
2010. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!