Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az MR vizsgálatnál milyen...

Az MR vizsgálatnál milyen smink lehet rajtad? Piercinget is ki kell venni? Valaki segítsen légyszi!

Figyelt kérdés

Most megyek először, viszont eléggé aggódok, mert fém van a hátamban. Most próbálok utána járni h mágnesezhető-e. A koponya MR-nél tényleg nem szabad sminknek lennie az arcon? Alapozónak sem? Kérlek titeket h aki tud segítsen.

Előre is köszönöm!!!


2010. máj. 11. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A sminkről nincs tudomásom (szerintem kibírod ha addig nem lesz rajtad), viszont a piercinget, ékszereket, és mindent amiben fém található (pl. melltartó merevítő) ki kell venni!
2010. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha kiveszel mindent, és addig hanyagolod a sminket is. Arra a kis időre kibírod. :)
2010. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha lehet ne legyen rajtad. a piecinget is célszerű kivenni, 1: állítólag felforrósodhat (én még ilyet nem láttam), 2: olyan árnyékot ad ami alatt nem láthatóminden tisztán. a festéket szintén a fémtartalom miatt kell letörölni. sminkelj, most le a helyszinen és csináld újra! ez a legjobb megoldás: :)
2010. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a melltartó merevítővel nincs gond, nem kell levenni emiatt a melltartót.

Tavaly amikor voltam, megkérdeztem a hölgyet aki csinálta, és mondta h. az maradhat. Csak a fülbevalómat kellett kivennem.

A simnk nem maradhat az viszont biztos, azt előre mondták a még a neurológián h. lehetőleg smink nélkül.

2010. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem sminkelek, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, de a melltartót nem kellett levennem, csak a fémcsatos övemet. Az ékszereket, piercinget biztos le fogják vetetni veled. Mindenféle beültetett fémről fontos, hogy tájékoztasd az orvost vagy nővért, és ő majd eldönti, baj-e! Ne te nézz utána! Én az amalgám töméseket kérdeztem meg, az nem volt probléma.
2010. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2010. máj. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!