Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! TB! Azt már értem, hogy...

SOS! TB! Azt már értem, hogy hogyan, de mennyi idő?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve nincsen Tb-m. Az már tiszta, hogy hogyan tudom elintézni, hogy legyen, viszont szeretném tudni, hogy mennyi idő mire lesz. Elég sürgős lenne. Mindenfélét olvastam, de elég sok minden nem világos. Szóval bemegyek a NAV-ba, elmondom, hogy nincsen Tb-m egy éve és szeretném fizetni magam után. Gondolom adnak papírokat, amit ki kell tölteni, közlik, hogy mennyit kell fizetnem visszamenőleg stb. Eddig ok. De mi van ez után?! Mennyit kell várnom arra, hogy legyen? Egyből adnak valami papírt, amivel tudom igazolni, hogy akkortól van, vagy várnom kell? Köszönöm a válaszokat :) 24/L

2012. márc. 21. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
egyből adnak 1 csekket, aztán a többit küldik időben,ne félj.mire a köv. havit kell fizetned,már kiküldik 1 évre előre.elég 1-szerre ha az e havit befizeted,a többit ráér kicsit később is úgy emlékszem,tehát a visszamenőt.
2012. márc. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez így rendben is van. Csakhogy mikortól lesz Tb-m? Amint az első csekket befizetem?
2012. márc. 21. 03:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy bejelentkezel a NAV-nál.
2012. márc. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amint kifizeted a lemaradást, rögtön lesz TB-d.
2012. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mihelyt lejelentkezel utána rögtön jelzik az OEP felé, s kapod a "zöld lámpát" :)
2012. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!