Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szorulásom van, tegnap este...

Szorulásom van, tegnap este óta! Mit csináljak, veletek volt már így? HELP!

Figyelt kérdés
wc-re mentem tegnap este,egy kicsi kijött,de nagyon megszenvedtem vele,aztán éreztem(az ujjammal)hogy iszonyú kemény a széklet ami be van szorulva....ettem este szilvalekvárt,de semmi,fáj a végbél nyílásom!Ez elfog múlni?vettem be hashajtót,de semmi...
2012. febr. 17. 08:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
66%

Atya ég, "guggolva eszek almát és beválik"!

Hát nagy az isten állatkertje, komolyan mondom!pff :D

2012. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
ne bántsd már naa! :(
2012. febr. 18. 12:49
 23/34 A kérdező kommentje:
holnap elmenjek orvoshoz ezzel,vagy vegyek glicerin kúpot?az fellazítja?vagy beöntő szettet,nem akarok ezzel orvoshoz menni...:(
2012. febr. 19. 10:11
 24/34 anonim ***** válasza:

Még azóta sem sikerült?


Hát ezen a "guggolva eszek almát" dolgon én is besírtam :DDDDDDDDD

2012. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez nem nevetség, állítólag guggolva könnyebben megy a kakálás.

Egy orvos válaszol rovatból idézek:


"Kedves Doktornő! Van egy nagy probléma egy hete már nincs székletem és nagyon fáj a hasam most mit csináljak? Segítsen rajtam!!!


Kedves Kérdező!


Sok folyadék fogyasztása, különösen rostos gyümölcslevek ivása hosszabb távon segíthet. Gyorsabb megoldás a has maszírozása, vagy guggoló helyzet felvétele, mely segít a hasprésben. Kifejezett hasi panaszok esetén feltétlenül orvost kell felkeresnie!!!!"


Üdvözlettel:

2012. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Na jó, a guggolás oké, de hogy jön hozzá az almaevés? :))) Elképzelem ezt a jelenetet :DDDDDDDD o_O
2012. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Azóta sincs semmi,sajnos...de szerintem az egy "jó" jel,hogy a hasam nem fáj...mert nem fáj...:(
2012. febr. 20. 16:50
 28/34 anonim ***** válasza:

ma 16:46


az igaz, én sem szoktam almát enni kakálás közben. :-DDDD

2012. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Majd fog, ha sokáig vacakolsz.
2012. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Biztos jó jel, hogy nem fáj a hasad. De ez nem vicc! Mielőbb ki kell, hozni. Beöntő eszközt vettetek már? Kúpot próbáltad? Ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor csinálj beöntést! Minél hamarabb. Mire vársz??????????

17 tetted fel a kérdést, most meg 20. van, azóta nem jött ki, ami már addig is kemény volt magától nem is fog. Anyukádnak biztos nem volt még szorulása, meg végbél problémája, különben rohant volna a patikába kúpért és beöntőért. Mert ez nagyon fájdalmas dolog, és ha tehet ellene az ember akkor azt megteszi.

Nem értem mire vártok!?

A ricinus olaj is hashajtó hatású. A beöntéstől ne félj, csak csináljátok már meg!

Vagy van még egy variáció, elmész dokihoz és az fogja kikaparni, gondolom ezt nem szeretnéd?

2012. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!