Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szorulásom van, tegnap este...

Szorulásom van, tegnap este óta! Mit csináljak, veletek volt már így? HELP!

Figyelt kérdés
wc-re mentem tegnap este,egy kicsi kijött,de nagyon megszenvedtem vele,aztán éreztem(az ujjammal)hogy iszonyú kemény a széklet ami be van szorulva....ettem este szilvalekvárt,de semmi,fáj a végbél nyílásom!Ez elfog múlni?vettem be hashajtót,de semmi...
2012. febr. 17. 08:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Az már sajnos nem fog felpuhulni, ami beszorult.

Kend be az ujjadat jó alaposan valamilyen zsíros krémmel, és nyúlj be, úgy próbálkozz a kinyomással, mert ki is repedhetsz, nem valami kellemes dolog.

2012. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban glicerint kúpot, ennek pár percen belül hatnia kell.
2012. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
biztos,hogy nem fog onnan kijönni?most nemtudok venni...konkrétan milyen olajjal?
2012. febr. 17. 09:11
 4/34 A kérdező kommentje:
ez a glicerin kúp felpuhítja,vagy mit csinál?
2012. febr. 17. 09:12
 5/34 anonim ***** válasza:

:D

ügyes leszel, kinyomod te magadtól is!

2012. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Beindítja a székelési ingert.
2012. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
megvagyok ijedve,ilyen még sosem volt...és ha nem jön ki? :(
2012. febr. 17. 09:16
 8/34 anonim ***** válasza:
"A glicerin ozmotikus, higrószkópos hatásánál fogva vizet von el a környezõ szövetekbõl, így hígítja a béltartalmat, emellett helyi irritációs hatással is rendelkezik. Az oldódó sztearinszappan pedig irritációs hatásánál fogva helyi ingerként nö­veli a rectalis contractiók számát és erõsségét, ezáltal elõsegíti az alsó bélszakasz kiürülését."
2012. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Vedd meg a kúpot, vagy beöntés, az biztosan kihozza.
2012. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat,hálás vagyok a kúpot valószínű még ma megvesszük! :) kicsit nyugodtabb vagyok!köszi mégegyszer!
2012. febr. 17. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!