Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem használ egyik...

Miért nem használ egyik arcpakolás sem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 év alatti srác vagyok, és a pattanásaimmal nem tudok mit kezdeni. A jelenleg használt krémek, kenőcsök stb. nem használnak: néhány óra múlva az arcom újból zsírossá válik, és olyan mintha be sem kentem volna semmivel. A legutóbbi szer, amit használtam teljesen lemarta az arcom, úgyértem fájt, mikor rákentem és később elkezdett tőle hámlani az arcbőröm. A mostani, ami van, attól teljesen beráncosodik az arcom, és ez sem akadályozza meg az arcbőr bezsírosodását, csupán néhány óra erejéig, mint ahogyan a többi is tette. Mit kellene tennem? Mit csinálok rosszul? Orvoshoz még nem szeretnék fordulni, ha lehet először otthon. Mikorra várható, hogy leáll a pattanások megjelenése? A pubertás végén? Köszi/köszönöm szépen a válaszokat előre is! 19/F
2012. febr. 10. 11:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!