Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rossz lehet a vérkeringésem?...

Rossz lehet a vérkeringésem? Milyen orvoshoz forduljak ezzel?

Figyelt kérdés
Tavaly egyszer már előfordult hogy nagyon fázott a kezem majd a jobb gyűrűsujjamon belilult az utolsó ujjpercem és elkezdett zsibbadni.Mostanában pedig egyre rosszabb a helyzet, és akár csak 5 percre megyek is ki kesztyű nélkül a levegőre, hiába nincs is nagyon hideg akkor is már rögtön mindkét kezem középső és gyűrűsujján lévő utolsó két ujjperc zsibbad és kifehéredik vagy belilul...nem értem mi ez, nekem ilyen eddig nem volt, nagyon rossz érzés és nem tudom kihez forduljak ezzel...

2012. jan. 31. 14:34
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Első körben a háziorvoshoz menj, ő majd eldönti, kihez és hová menj további vizsgálatokra.
2012. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minél előbb menj el a háziorvoshoz
2012. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érszűkületnek hangzik..
2012. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A helyedben reumatológusnak is megmutatnám.
2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!