Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez lenne a tályog? Milyen...

Ez lenne a tályog? Milyen orvoshoz forduljak, sos?

Figyelt kérdés
A fenekemen van egy kb 3 cm-s fekete düncs, kemény, és mélyen benyúlik a bőr alá. Most vettem észre. Enyhén feszít.
2011. dec. 20. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha fekete, akkor inkább valami vérömleny lehet. Első körben szerintem a háziorvoshoz kellene elmenni, majd ő továbbküld a megfelelő szakrendelésre, már ha szükséges egyáltalán.
2011. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tályog. Sebészetre kellene elmenni. ( Egy egészségügyis)
2011. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
az a segglukad
2011. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért sebészetre kell mennem? Mi lehet ez?
2011. dec. 20. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Először a háziorvoshoz menj el, innen mi nem látjuk mi van rajtad, lehet akár egy durván begyulladt pattanás vagy szőrtüsző is. Ha szükséges majd ő továbbküld a sebészetre, nem biztos, hogy egyáltalán kell oda menned.
2011. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért kell majd a sebészetre menni mert ha valami bőrelváltozás vagy egyèb kóros akkor kimetszenék- eltávolítanák.
2011. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és a sebészetre nem kell beutaló sem a bőrgyògyászatra. Azon a helyen ahol laksz kell lennie szakrendelőnek és azon belül mind a kettőnek csak időpontot kdll kérni. Ne félj ha kóros jobb ha megmutatod most időben mint később főleg hogy említetted hogy feszít. Ha ki is metszik
2011. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja se a sebészetre se a bőrgyógyászatra nem kell beutaló. Sajnos vizsgálat nélkül látatlanba nem nagyon lehet megmondani mi ez de nem fekély mert a fekély másként "viselkedik".
2011. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi tályogot akartam írni..
2011. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem kell beutaló sem a sebészetre, sem a bőrgyógyászatra, csak éppen lehet felesleges lenne elmenni bármelyikre is, mert akár olyan dolog is lehet, amit a háziorvos is tud kezelni. Így látatlanban én nem tudnám megmondani, hogy a sebészetre kell majd menni, vagy a bőrgyógyászatra. Erre van a házorvos, hogy ha valakinek problémája van, akkor majd ő megmondja hova kell továbbmenni, hozzá azért könnyebben eljut az ember, és lényegesen kevesebb időbe is telik, mint elmenni egy szakrendelésre, ami lehet felesleges.
2011. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!