Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ha gyors az anyagcs...

Mit tegyek ha gyors az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Mindennapom azzal tellik el,hogy folyamatosan wc-re járok,mert fél óránként pisilek!Napi fél litert iszok meg,de néha azt sem tudom hogy mit pisilek ki!Már az őrületbe kerget,mit tegyek szerintetek?Valami tipp?az orvos indig azt mondja,hogy csak felfázás de már véek óta megállás nélkül?kétlem...
2012. jan. 10. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha évek óta, akkor ez nem felfázás lesz sztem. Ki kéne vizsgálni, menj el más orvoshoz.
2012. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a városomban csak ő az egyetlen felnőtt orvos,és korházba pedig csak beutalóval mehetek,ezért fordultam hozzátok,hátha volt valakivel már ilyen:S
2012. jan. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!