Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb ügyintéző van itt?

Tb ügyintéző van itt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy január óta van élő Tb kártyám csak nincs fizetve,Én akartam magamután fizetni a Tb-t csak az adóhivatalban mondták meg hogy az egyik cég bejelentett és amíg az ki nem jelent addig nemtehetnek semmit az ügy érdekében.Nos a cég az elköltözött és megszűnt létezni,pedig csak 2 napot dolgoztam náluk.NA a lényeg most azért van élő tb kártyám mert így bejelentve hagytak és nem fizetnek járulékot.
2011. dec. 16. 21:16
 1/1 A kérdező kommentje:

Még annyit akarok kérdezni hogy nincs bejelentett melóhelyem sajnos és ha találok valami munkát magamnak akkor gond nélkül bejelentenek?

Még valami ,voltam a rókusba így szájsebészeten ezért azért meg 2 röntgen is volt,csak sejteni merem hogy nagyon zsebbe nyúlós lesz az ügy.

Hogyan jöhetnék ebből ki a legjobban és úgy hogy ,minél kevesebb pénz fogyjon az amúgyis üres zsebemből?

2011. dec. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!