Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosok! Tudtok tanácsot...

Orvosok! Tudtok tanácsot adni? (lent)

Figyelt kérdés
2 éve arcüreg cisztát találtak a jobb arcüregembe, a balban, pedig valami hártya van megvastagodva. Naponta többször fáj (de az valami iszonyú).14 éves vagyok,és azt mondják hogy nem szívesen műtenek 18 év alatt, csak akinek panaszai vannak..Hát nekem van! És nem tudom, hogy mit csináljak?!?!?! megműtessem? az utána való fájdalomtól félnék, mert azt mondta az egyik ismerősöm, hogy valami tampon szerűt húzgálnak ki az orromból úgy hogy nem altatnak, és az 100x jobban fáj mint a műtét.. Mit csináljak?
2011. dec. 13. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ki találta azt a cisztát az arcüregedben? Gondolom, gyógyszerrel, meg tanáccsal is ellátott. Ha továbbra is fáj, akkor menj vissza oda, ahol voltál, és mondd el az orvosnak.
2011. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!