Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit gondoltok? Érdemes lenne...

Mit gondoltok? Érdemes lenne elmenni egy másik orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron mikor csináltuk a sportorvosi kivizsgálást /karatéztam/ a labor eredményeimben nem volt minden rendben.

Akkor a házi orvosom elküldött a megyei kórházba kivizsgálásra. Ahol azóta kezelnek. Idén június óta szedek medrolt. /júniustól 1 hónapig szedtem 24 mg-t majd júliustól 16mg és most állították vissza 8 mgre/. Orvos azt mondta hogy most indult be egy folyamat valószinű január végén lesz egy drasztikus változás, és áprilisba kell visszamennem. /addig 8 mgt kell szednem és nem is mondom sportról lelettem tiltva/

Ma voltunk ilyen homeopátiás orvosnál aki beszélt egy orvossal /akire azt mondta hogy az ország egyik legjobb orvosa/ hogy ő mit gondol. A nő akinél voltunk az mondta hogy szerinte nem feltétlen attól van amit mondott az orvos /akihez járok/ ezt így mikor beszélt a másik orvossal, és hogy szerinte menjünk el egy másikhoz is szerinte... /nem ahhoz az orvoshoz akivel beszélt mert az több mint 300 kmre van... egy közelebbinek adta meg a számát de nem nagyon tudjuk hogy érdemes lenne-e/

17/l


2011. dec. 12. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, szteroidot nem szoktak csak úgy osztogatni, nyilván eléggé megalapozottnak kellett lennie a diagnózisodnak, de persze az orvosok is emberek és tévedhetnek.
2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó akinek adnék a szavára, egy homeopátiás orvos.

Persze te tudod.

2011. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze második véleményt kikérni nem eleve rossz ötlet, de ezt így itt nehéz megítélni.

Nem írod mi volt a diagnózis. Nem írod azóta volt-e változás.

A másik orvos nem látott még téged, tehát látatlanban mondott valamit.

Szóval végső soron neked kell tudni,

2011. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

valamilyen érgomolyag gyulladásom van /állítólag vagy valami hasonlóm/

amit várunk / a fehárje/ az még pl ugyanolyan ++os

de pl:. a vérsüllyedés már jó... eze voltak kezdettől rosszak...

2011. dec. 12. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azért ezt körbefutnám még egyszer. A páromnak is szednie kell a medrolt kemoterápia előtt, és igazán durva mellékhatásai vannak.


Én azt mondom, hogy ki kell kérni minél több orvos véleményét, mert ahány orvos annyi vélemény.

2011. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5.válaszoló!

Ne is mond. Én is kínlódok a mellékhatásokkal. És kicsit aggódok is hogy féléve szedem a gyógyszert és nem változik a laborom. / Mikor novemberben voltunk ugyanúgy két +os volt mint legelsőnek/ És igazából azért vagyok így vele mert mivan ha téved az orvos + szedem a medrolt ami meg lehet javít neki de az összes többi szerv em meg roncsolja.

De kicsit meg bennem van az is ha elmegyek másik orvoshoz az meg felesleges.

Meg kicsit így kiis akadnak mások hogy 17 évesen már szteroidot tömnek belém.

MIkor beszélt ma az a homeopátiás nő azzal az orvossal állítólag az is kicsit 'huzta a száját rá"...

2011. dec. 12. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mindig lepadlózok, amikor kiderül számomra, hogy valakit ennyire át lehet verni mint téged is.

Ezt azért gondolom így, mert nem hiszem el, hogy nem hallottál még a gyógyszeripari érdekek mindenáron, és gátlástalanul történő érvényesítéséről. Majdnem minden orvos a gyógyszeripar szerződött üzletkötője,(persze tisztelet a kivételnek!)elsőrendű céljuk a gyógyszerek minél nagyobb forgalmának biztosítása a saját megélhetésük érdekében. Ez nagyon szomorú tény, hiszen a te eseted is azt mutatja, hogy már az sem érdekli őket ha a kezelt egyén még csak 17 éves, nem foglalkoztatja őket ha éppen tönkre tesznek a gyógyszerek törvényszerű mellékhatásaival, nem érdekli őket hogy belőled nemsokára már csak egy zombi lesz, akinek annyi ereje lesz csak, hogy a legközelebbi gyógyszertárig azért még el tudjon

majd menni.

Amikor elmész dokihoz, és azt mondja hogy "gyulladás", akkor nem kell semmi mást tenned, mint arra gondolnod, hogy ajajj, kevés a C-vitamin, vagyis a legjobb természetes!!!!! gyulladás-gátló a szervezetemben, megyek gyorsan, és veszek a patikában olyat, ami bioflavonoidokkal kombinált, és elég nagy mennyiségeket, mondjuk több ezer milligrammot tartalmaz ebből a csodálatos, ám de eltitkolt hatású vegyületből....

Nyissátok már ki a szemeteket, és vegyétek a sorsotokat a saját kezetekbe kedves fiatalok, ne higgyetek azoknak, akik azt akarják elhitetni veletek hogy már ennyi idősen komoly betegségeitek vannak, amikre csakis a gyógyszer lehet a megoldás! Ha bedőltök ezeknek a rémhíreknek, akkor bekerültök egy olyan ördögi körforgásba, amiből már nem lesz kiút, egyik tabletta után jön a másik, a harmadik, és soha senki nem is gondol arra, hogy ez egy színjáték, a gyógyszermaffia színjátéka, ahol is az orvosi egyetemi tananyag is szuperul megtervezett stratégia része. Vajon miért is nem tanulnak a leendő orvosaink egyetlen természetes gyógymódról, vitaminokról, gyógynövények áldásos hatásáról, akupunktúráról, és sorolhatnám estig? Hát azért, mert nem a valódi gyógyítás a cél. A cél az, hogy a lehető legtöbb beteg embert megteremtsék, még ha ehhez a tudományos tényeket is kelljen meghamisítani, és ezáltal biztosítsák azt a sok milliárd embert, akik majd életük végéig vásárolják a vérnyomás-csökkentőket, koleszterin-csökkentőket, szív gyógyszereket, cukorbetegségre szedett gyógyszereket....

Az élelmezésügyi hivatalok által terjesztett és egészségesnek kikiáltott étel-piramis, ahol a szénhidrátokat jelölik meg a legfontosabb, és a legnagyobb mennyiségben fogyasztandó anyagoknak, egy ádáz hazugság, ezáltal, ha valaki be is tartja ezeket az ajánlásokat, biztos hogy előbb utóbb vagy cukorbeteg lesz, vagy érrendszeri problémái lesznek, hát csoda hogy ennyi a magas vérnyomásos beteg??!!!

És még sorolhatnám a merényleteket amiket elkövetnek ellenünk úgy, hogy még csak nem is sejtjük ezt a gonoszságot, mert az emberek eleve jóhiszeműek, el sem tudják képzelni, hogy ilyen mértékű rosszindulat, és tudatos népirtás folyik kis hazánkban.

Azt azért szeretném leszögezni, hogy semmiféle szekta, vallási közösség tagja nem vagyok, csak a lassan 50 évemmel én már nyitott szemmel, és rengeteg tapasztalattal rendelkezem, így hát semmi más szándékom nincs, csak annyi hogy kicsit felébresszem a mai fiatalokat, akik a tv reklámokon nőttek fel, és sajnos szinte természetesnek veszik a sok gyógyszer reklámnak köszönhetően, ha netán valamilyen hiány-állapotból adódóan némi kis eü problémájuk miatt felkeresik az orvost, hogy csakis gyógyszer lehet a megoldás.

Ha automatikusan ezt hisszük, akkor végünk van!!!

Ez egy agymosás, egy manipulálása az emberiség gondolkodásának. És csak mindössze kb. száz éve létezik ez a tevékenység, mióta a Rokefellerek beszálltak a kémiájukkal a gyógyszergyártásba. Ez kemény üzlet. A kezük mindenhova elér, bárkit lefizetnek amikor a céljaikat akarják elérni. Még a tudományos kutatások eredményeit is manipulálhatják, akkora a hatalmuk.

És most a tények: Ahogy említettem, jelenleg lassan fél évszázados leszek, TELJESEN EGÉSZSÉGES!!!!!!

Azelőtt, mikor 20 éves voltam, lumbágóm, állandó felső légúti problémák, izületi gyulladásaim, gyakori fejfájások, fáradékonyság jellemezte a mindennapjaimat. Természetes volt számomra is, hogy ha ezek a gondok jelentkeztek, mindig a körzeti orvoshoz mentem, aki aztán vagy gyógyszeres kezelést javasolt, vagy tovább küldött a másik orvoshoz, aki aztán szintén valamilyen gyógyszeres terápiát alkalmazott a "gyógyításom" érdekében. Eszembe sem jutott amikor legközelebb megint csak előjöttek a tüneteim, hogy kételkedjek a szakemberek tudásában, újra és újra ugyanazokon mentem keresztül, pár hetes gyógyszeres kúra, majd megint egy pár hónapos panaszmentes időszak következett. Minden esetben azt hittem hogy meggyógyultam. Nagyot tévedtem.

Ma már tudom, hogy a gyógyszerekkel csak a tüneteimet nyomták el, a fájdalmat, a gyulladást, de ez nem volt megoldás arra, hogy VÉGLEG megszabaduljak a kellemetlenségektől, és ma már azt is tudom, hogy ha nem nyílik ki a szemem menet közben, akkor mára már valószínűleg én is azok táborát gyarapítottam volna, akik napi 10-15 féle gyógyszert szednek, és rengeteg szenvedés jut nekik a tudatlanságuk miatt.

A helyzet akkor változott meg, amikor egy olyan munkahelyre kerültem, ahol az egészséges életmóddal segítünk embereknek megőrizni az egészségüket. Nagyon nagyon sok hasznos információ birtokába jutottam, majd elkezdtem tanulni a bővebb ismeret megszerzése miatt, ugyanis munkám során olyan tapasztalatokat szerezhettem, ahol nem csak egészséges embereknek tudtunk segíteni, hanem érdekes módon olyanoknak is, akik már komoly betegségekkel is rendelkeztek. Csodás volt azt tapasztalni, hogy sok elkeseredett ember, akik már minden lehetséges megoldást kipróbáltak eredménytelenül, a mi segítségünkkel megszabadulhatott a szenvedéseitől.

Nem állítom hogy egyszerű és könnyű megváltoztatni a belénk rögzült szokásainkat, akár étkezési, akár életmód-beli kérdésekről van szó. De akinek van annyi esze, hogy elkezd foglalkozni az emberi szervezet alapvető szükségleteinek tanulmányozásával, annak számára elérhető közelségben van a teljes egészség mint cél, és ezt egyedül, mindenfajta orvosi segítség nélkül is meg tudja valósítani.

És ne higgyétek hogy érdekelnek a hozzászólásom után érkező negatív reagálások, ezekre úgy szoktam gondolni, hogy azok, akik ezeket a fejemhez vágják, még nem érettek meg egy újfajta gondolkodásra, ők maradjanak csak meg az elgondolásaiknál, esetleg szedjék tovább a sokszor halált okozó gyógyszereiket, mert nekik még nem tudunk segíteni sajnos.

A kérdezőnek pedig azt kívánom, hogy kezdjen el kutakodni, saját magát képezni ezen a téren, mert még nagyon fiatal ahhoz hogy bedarálja ez a beteg társadalom. Remélem hogy egyre több ember gondolkodik el azokon a dolgokon amiket leírtam, és saját maga is utána néz ezeknek a tényeknek.

Mindenkinek szép napot!

2011. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

figyelj az meg ha nem szedek gyógyszert és valóban az a bajom amit mondtak

akkor szerinted mi a jobb /te mit tennél?/

most kikúrálják valahogy ahogy megtalálják vagy egy 4-5 év múlva traszplantánció és akkor meg végképp nem lehet teljes életet élni úgy hogy csövek lógnak ki az ember hasában...

2011. dec. 14. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdd el szedni dr Lenkei Gábor erős multivitaminját, eleinte kicsit kellemetlen lesz, mert beindít egy méregtelenítést, de egy-két hét múlva már tapasztalhatod a javulást. Ha kitartó vagy, és folyamatosan ellátod magad ezekkel a tápanyagokkal, akkor meggyógyulsz!
2011. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!