Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Medic-Poliklinika, érdemes...

Medic-Poliklinika, érdemes odamenni?

Figyelt kérdés

[link]


Valakinek van tapasztalata ezzel a központtal, vagy a doktornővel?

Súlyos ekcémám van még súlyosabb fémallegiával karonöltve, és terjed a kezeimen, a kézfejeimen.

Már krumplit se bírok ordítás nélkül pucolni, és munkát sem kapok miatta, tehát MUSZÁJ valamit csinálnom :(

Úgy hallottam jó hely, de senki nem bírta még alátámasztani, nekem meg kicsit drága csalódás lenne, ha mégsem segítene...


2011. dec. 11. 20:57
 1/5 anonim válasza:
örülök, hogy ismét napirenden a medic-poliklinika! nagyon jó hely, úgyhogy ha neked MUSZÁJ tenni valamit az egészséged érdekében ,csak ajánlani tudom.
2012. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de szerencsére már nem esedékes.

Háziorvost váltottam, így 3 év szenvedés után kiderült hogy autoimmunos vagyok, csókoltatom az egészségügyi ellátást :)

2012. máj. 4. 18:54
 3/5 anonim válasza:
Sajnos igazad van,hogy csalódott vagy! A rengeteg panasszal nem tudnak mit kezdeni addig, amíg nincs pozitív leleted, sőt a vizsgálatok zöme sem elég alapos. remélem most már jó kezekben vagy?
2012. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed, még nem tudom pontosan :)

A házidoki egy tündér, mint kiderült a pajzsmirigyem a halálán van (pont jókor végeztethette a vérvételt, mert még csak most vagyok tőle igazán rosszul, gondolom ég csak most kezdődtek ezek a gondok).

Egyelőre az izotópdiagnosztikára várok, majd csak utána mehetek az immunológiára, de egyelőre úgy érzem jó kezekben vagyok.

2012. máj. 8. 11:40
 5/5 anonim válasza:
Hála Istennek. Jobbulást és kitartást kívánok
2012. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!