Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tanácsoltok hajhullásra?

Mit tanácsoltok hajhullásra?

Figyelt kérdés
Még csak tini vagyok, de már lassan egy éve hullik a hajam. Gondolom gyenge, mert vékony szálú, meg hallottam, hogy a stressztől is hullhat. Esetleg valami hajpakolást próbáljak ki? (A doki nem mondott semmit. Adott Biovanne vitamint, attól elmúlt egyszer, de nem szedtem rendszeresen, és most már nem akar elmúlni.)
2009. máj. 15. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dokinál voltál? Vérvételt csináltatott? Mert pl. lehet vashiánytól is. A nőknek ( a tiniből nem derül ki f. v. l. vagy)amúgy is ajánlott évente egyszer tartani egy vas kúrát,a menzi miatt. Nekem legalábbis ezt mondta a körzeti dokim.
2009. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a vasat kellene megnézetni egy egyszerű vérvétellel. Legtöbbször az okozza, azt balzsam stb nem fogja meg, csak a vas és vitaminpótlás.
2009. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mióta a hajam is hullik, voltam vérvételen, és nincsen vas hiányom.
2009. máj. 15. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminokat, fólsavat, de azonnal! "C", "E", "D", vas, cink, fólsav. Eléggé összetett probléma. Sok friss /nyers/ zöldség, gyümölcs. Van egy bizonyos paprika kivonat, ami szintén szokott segíteni, de csak a vitaminokkal együtt. Szedd az Elevitet, abban minden benne van!
2009. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
parókát
2010. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!