Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire jó a Biovanne hajhull...

Mennyire jó a Biovanne hajhullásra?

Figyelt kérdés

Használta már valaki ezt a fajta "gyógyszert"?

Megállítja a hajhullást?

Nagyon hullik a hajam, pajzsmirigy miatt is, amire gyógyszert szedek, és kíváncsi lennék, ha elkezdeném ezt szedni, akkor az jót tenne e a hajamnak.

Köszönöm a válaszokat előre is.


28/N


2010. szept. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


nekem bevállt,akkor szedtem mikor anorexiás voltam és iszonyatosan hullott a hajam,csúnya volt a bőröm.

dús lett a hajam.

2010. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jújj de jó, valamit kell most már kezdenem, mert nagyon elgyengültek a hajhagymáim, látszik a fejbőröm is, annyira kiritkult:( Úgy gondoltam, valami ilyen szépségtablettát kellene szedni és a hajamat is levágatni, hogy erősödjön meg, mert mindig lófarokba van kötve, ami szintén nem tesz neki jót.Köszönöm válaszod:)
2010. szept. 27. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs mit.

remélem használni fog neked is:)

2010. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy használ, nekem személy szerint másfél hónap alatt nem sokat változott se a hajam, se a bőröm és a körmöm állapota. Mondjuk talán csak én vagyok így, hogy nagyon dús a hajam, és azért hullik ennyire... Végülis egy próbát megér. Nekem viszont egy hatása volt, amire nem számítottam: több lett tőle az energiám :O
2010. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!