Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hajhullásra valakinek van...

Hajhullásra valakinek van valami tanácsa amit itthon is elvégezhetek?

Figyelt kérdés
Pl.:Hajpakolás...stb.
2010. nov. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez annál komolyabb probléma, hogy otthon mismásold.
2010. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajszesz. Állítólag a ricinusolaj jó rá. Nekem is hullik, kevesebb lett, én dokihoz mentem és azt mondta, hogy semmi bajom, de írt fel szeszt. Göndör a hajam és nem veszi észre mindenki, hogy kevesebb, csak akik ismernek.

Minden mosáskor szesszel kenem és úgy vettem észre, hogy gyorsabban nőtt a hajam. Ha elfogy, veszek ricinusolajat, kipróbálom, jó-e.

2010. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hajjhullás bármitől lehet gyulladás rossz fog nőgyógyászati dolog gégészeti,nekem is ez a problémám sajna elmentem minden vizsgálatra rengetek járkálás sok lové de sajna még mindig hullik.aircoport hajszeszt ír fel folyamatosan május óta.Most már elmegyek majd magánrendelőben mert alig van hajam.De doktornő egyszer még csak meg sem nézte hajamat ez van.Viszont azt mondják ha nincs hátérben gyulladás ami egy sima vérvételből is kiderül a revalid kapszula nagyon jó.
2012. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!