Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma elkezdték gyökérkezelni a...

Ma elkezdték gyökérkezelni a fogamat, enyhül a fájdalmam, és ha nem akkor a Dolgit segithet (eddig cataflant szedtem)?

Figyelt kérdés
Ma 4 -napi szenvedés után elmentem a fogorvosomhoz aki elkezdte gyökérkezelni letört begyulladt fogamat .Igazából huzatni szerettem volna de azt mondta kár érte ,igy csaposan megcsinálja.Jobb is ha marad .A kérdésem viszont ,hogy most megy ki az érzéstelenitő ..vajon jobb lesz utána.Szükséges még a Cataflan.
2011. nov. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamennyi ideget már biztosan kiölt, tehát enyhülnie kell a fájdalomnak, de sokszor több kezelés is szükséges. Előfordulhat még, hogy fájdalmat érzel, illetve érzékeny a hidegre, melegre.
2011. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mondta ,hogy hétfőn még folytatja .Remélem az is igy zajlik le mert egyáltalán nem fájt a szúri jól megtette hatását .Most viszont fájdogál de nem vészes még ,cataflanom van a dalacin 300 mellé.Most kaptam dolgitot de nem ismerem ,állitólag nagyon jó .Nem is szeretnék össze vissza gyógyszerezni már .Válaszodat köszönöm ,és előre köszönöm mások válaszát ,tapasztalatait is .Nekem már úgy fájt,hogy 2 cataflan ,és igy is csak 3 órát aludtam .
2011. nov. 11. 13:10
 3/4 anonim válasza:
Szia!Tapasztalatból írok most Neked..Az én fogam is gyökér kezelték és az első alkalom után nem aludtam a következő alkalomig annyira fájt.5 alkalommal kellett mennem, hogy ki szedje az összes ideget..hát még mindig fájdogál..úgyhogy mehetek vissza és szerintem ki is húzza..Remélem Te nem jársz így, hogy feleslegesen kínlódtál...
2011. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem ,hogy nem lesz felesleges .Ma éreztem elsőre,hogy egy kicsit jobb lett ,de ami kinokat kiálltam azt nem kivánom senkinek ,tényleg borzasztó volt ,pedig nem vagyok kényes.A fejem a fülem az egész bal oldalam fájt tőle .Most azt mondom jobb és remélem a holnapi alkalom után sem lesz rosszabb .. Akkor bedilizek :/A gyógyszertől meg fáradt is vagyok ,és három gyerek mellett ez nem igazából fér bele :)
2011. nov. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!