Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel tudnám eltüntetni a...

Mivel tudnám eltüntetni a monoklim?

Figyelt kérdés
Egyik percről a másik percre össze estem elájultam és a szék lábába beütöttem a szemem és most elég csúnyán fel van dagadva! Mivel tudnám eltüntetni vagy enyhíteni a lilaságon?
2009. máj. 1. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a körömvirág krém jó erre.
2009. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hideg vizes borogatással és idővel. Én elsősorban az ájulás okával foglalkoznék, nehogy még egyszer előforduljon, mert nagyobb bajod is történhet. Főleg ha egyedül vagy akkor.
2009. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több oka is lehetett mivel reggel elaludtam és nem tudtam reggelizni és az iskolába is elfejetettem szenyót rakni és mikor haza értem akkor estem össze.D elhet, hogy valami más probléma lehetett!Köszönöm a válaszokat!=)
2009. máj. 1. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Jegeld,fekete nadálytő krém,de a gyors megoldás,krém puder v. napszemüveg. Mielőbi gyógyulást.
2009. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi énis azon vagyok, hogy minnél előbb elmúlik annál jobb.
2009. máj. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!