Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy seb az orromon h...

Van egy seb az orromon h tudnám gyorsan eltüntetni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell várni, míg magától elmúlik. Milyen seb? Hámosító kenőccsel próbálkozhatsz, aloe vera, körömvirág krém. stb.
2011. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyeneket mindig a folyékony púder tüntette el leghamarabb, ami a bőröm színével egyenlő!!!
2011. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kenj rá egy kis alapozót vagy korrektort
2011. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az alapozó meg a korrektor mitcsinál vele?
2011. jún. 22. 15:05
 5/7 A kérdező kommentje:
ha lekaparom a sebet akkor másnapra ugyanugy vissza sebesedik ugye?
2011. jún. 22. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, visszavarasodik. De kisebb lesz a var rajta. Ettől még nem ajánlom h lekapard. (első voltam)
2011. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok, ezért azt tanácsolom, hogy le ne kapard. Valószínű, hogy nyomkodtad az orrodat és ezért

sebes.Vásárolj VERMIX szárítókeverék fortét és naponta többször kend be vele. Nagyon gyorsan meg fog gyógyulni az orrod. Mediline nagyker és az ország összes DM szaküzlete árusítja. Szia kozmetikus Kati

2011. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!