Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha volt vastagbéltükrözésed,...

Ha volt vastagbéltükrözésed, akkor mit találtak, vagy mit nem találtak és mi volt a következő lépés utána?

Figyelt kérdés
és esetleg mi volt a gyanú, ami miatt kellett végeztetni
2011. okt. 6. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasmenésem volt és csinàltak vastagbéltükrözést. Hàla a sorsnak nem talàltak semmit.
2011. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rokon férfinél gyomorrák miatt kellett

Végbélrák is lett belőle,meg lassan teljes testére átterjedő

még él

2011. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

colitis ulcerosa (vastagbél gyulladás)

Kaptam gyógyszereket, többek között un. beöntő folyadékot. Kb 1 év telt el addig, mig nem jöttek vissza állandóan a tüneteim. Előtte véreztem, illetve rengeteg nyálka jött belőlem, és fájdalmaim is voltak. A tünetek alapján a daganat lehetősége is felmerült, de szerencsére ezt nem találtak. Évek óta tünetmentes vagyok.

2011. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Krónikus hasmenés miatt felmerült az IBD lehetősége, ezt zárták ki a vastagbél tükrözéssel. Most gyomortükrözésre kell mennem lisztérzékenység és reflux gyanújával :S
2011. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vàlaszoló vagyok:


Mennyi ideje van a krónikus hasmenésed?Fogytàl is ez idõtàjt?Nekem azt mondtàk funkcionàlis.

2011. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15:30-nak irtam
2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem emlékszem, hogy az elmúlt évekbe lett volna egyszer is hasmenésem vagy szorulásom, mindössze két napig volt valami véres a székletbe, de nem túl sok, aztán végbélkutakodtak és ott nem találtak semmit, csak, hogy picit vérbőbb a kelleténél, de kicsit be vagyok rezelve, hogy mégis mit találhatnak, vagy ha nem találnak semmit, akkor nehogy még gyomortükrözésre is kelljen mennem, mert azt nehezen bírnám ki, én már a kis spatulyás toroknézésnél is hányok majdnem
2011. okt. 6. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

15.30 vagyok

Idén március óta van hasmenésem :( Először fogytam 5 kg-t, de aztán 3-at visszaszedtem.

2011. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!