Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Becsapható a hallásvizsgálat?

Becsapható a hallásvizsgálat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az lenne a célom, hogy BKV-n ingyen és a többi tömegközlekedési eszközön 90%-os kedvezménnyel utazzak. És arra vagyok kíváncsi hogy vajon becsapható-e annyira, hogy ki állítsanak egy papírt, hogy hallás sérült vagyok és feljogosítson a 90%-ra.

Válaszokat köszönöm :)


2011. szept. 29. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit megsüketülnél ha megpróbálnád :D Szóval szerintem nem lehet.
2011. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden ember alkotta készülék,átverhető.Csak tudnikell a módját.Többször egymásután nézik az eredményed,és mikronra passzolni kell,különben kiszúrják a csalást.Dugj a füledbe,egykis viaszt,krémet, ami tompítja a hallást.Vagy kb,4-5.alkalomra hallod a sípolást,akkor jelezz mindig.
2011. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha hónap múlva mész alkalmasságira,ne csodálkozz,ha meg húznak,és bár mikor ezután,bármelyik orvoshoz mész elhúz.jogsi?
2011. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallássérültek is kaphatnak jogosítványt. Még a teljesen süketek is. A perifériás látásuk részben kompenzálja a hallássérülést.
2011. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már értem,miért nem engedik el,a hátuk-mögött szirénázó menőtöket,tűzoltókat.Simán csak süketek.
2011. okt. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!