Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Naon roszzul vók & nem tom...

Naon roszzul vók & nem tom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a történet hogy Szombat este voltam bulizni pár csajszival azt mint általában; speed-re ittunk RedBull-al kevert Unicumot. Eddig ezzel nem volt semmi baj de most Vasárnap óta imbolygok meg önkéntelenül remegek néha. Orvoshoz nem merek menni mert megint elküld elvonóra. Mit tegyek?
2011. szept. 28. 12:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezt én is őszintén remélem !
2011. szept. 28. 13:16
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk, gyanús, hogy kamu az egész... Mi az, hogy összevarrták a fejed, és nem tűnt fel neked? Szóval elég zavaros az egész.
2011. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
WTF? Ez nekem is új! Ki verte össze a fejem? Mert én ilyet nem montam... elestem és betört a fejem azt 4 öltéssel összevarták és 4 nap után most tudtam meg 10 perce xD
2011. szept. 28. 13:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Drága, ha már drogozol, legalább olvass. Én is azt írtam, hogy összevarrták a fejed. Tökfejkém.
2011. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azóta nem mostál hajat? Azóta nem néztél tükörbe? Nem kéne visszamenned varratszedni? NAGY-NAGY KAMU az egész.
2011. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MarySue válasza:

Elég lekezelő vagy ahhoz képest, hogy segítséget kérni jöttél fel GYK-ra :/


Jó, tudom, mindenki csak leolt (az elején még én is), de könyörgöm, egy ilyen sztori után mit vársz?

Akár kamu, akár nem, mindenféleképp menj orvoshoz, és lehetőség szerint ne halj meg.

2011. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kamu barátocskám! :)


Egyszerűen idiot vagy -.- hogy nem veszed észre azt hogy össze van varrva az hülye fejed? ááá szánalmas vagy.. menj orvoshoz! :))

2011. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de remélem hogy egy parkban egy padon lesz a szállásod. Engem ne tudd meg hányszór kínáltak droggal, még barátok is. A válaszom ennyi volt : nem, köszi. 23 évesen egyetlen egy szál cigarettát szívtam el, ha ez nevezhető káros szenvedélynek..:)
2011. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!