Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Naon roszzul vók & nem tom...

Naon roszzul vók & nem tom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a történet hogy Szombat este voltam bulizni pár csajszival azt mint általában; speed-re ittunk RedBull-al kevert Unicumot. Eddig ezzel nem volt semmi baj de most Vasárnap óta imbolygok meg önkéntelenül remegek néha. Orvoshoz nem merek menni mert megint elküld elvonóra. Mit tegyek?
2011. szept. 28. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy erre csak azt fogják írni, hogy menj orvoshoz... Mert ez a legjobb tanács.
2011. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Elég ostoba dolog, amit csináltál, és most megiszod a levét, mert rosszul vagy.

Menj orvoshoz.

2011. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 MarySue válasza:

Hát, ha nem akarsz megdögleni, menj el orvoshoz!


Elnézést a nyers modor miatt, de ez a halálom: miért ilyen felelőtlen minden kis party-pokémon? (mondom ezt úgy, hogy én 22 éves fiatal vagyok)


"Juhéé, drog, de szupi!", utána meg "Jaaaaj, naon rosszul vok!"

2011. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igazatok van. sajnos. de tudjátok h van ez, 1szer belecsőpensz és többet ki nem mászol... :-(
2011. szept. 28. 12:48
 5/18 MarySue válasza:

Attól függetlenül nagyon sajnálom, hogy így alakult, mert gondolom, ha kiderül, miket csinálsz, akkor sz*rban leszel. És ilyenkor szerintem a félelem erősebb, mint a tény hogy rosszul vagy.


Milyen erős amúgy a remegés?

2011. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudsz változtatni. Ha olyanok a szüleid, állj eléjük, biztos kapsz egy kiadós letolást, de utána segítenek.


Vagy doki, vagy anonim segítők. Van kiút.

2011. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A remegés arról szól hogy a fejem meg a nyakam csuklik bal oldalra. meg most beszéltem face-en az egyik lányal aki azt mondta h a fejem is betört és az ügyeleten összevarták xD lol
2011. szept. 28. 13:03
 8/18 anonim ***** válasza:

De sajnálom a szüleid. Te sem leszel hosszú életű... Mellé ha még csak tablettázol annyira nem vagy benne, innen még ki lehetne mászni.

És maradjunk annyiban, hogy másmilyen a humorérzékünk.

2011. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Engem az ilyen dolgok nem naon tudnak érdekelni de 1ébként már felhívtam 1 maszek dokit. még jó h kapok ösztöndíjat azt telik rá :D
2011. szept. 28. 13:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Na ezeket kéne kipi.csázni a felsőoktatásból.


Eddig éreztem valamiféle sajnálatot vagy empátiát irántad, most elfogyott, bocs.

Azt teszel, amit akarsz. Remélem hamar kivágnak a suliból, hogy ne legyen ösztöndíjad és a helyedre kerülhessen valaki, aki megérdemli.

2011. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!