Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » BÁrányhimlö 10 év -. -"" után?

BÁrányhimlö 10 év -. -"" után?

Figyelt kérdés
Na tehát az lenne a kérdéem hogy kb 10 éve lehettem bárányhimlös nem lehet vaalami féle modon eltávolitank krémmel stb .
2011. szept. 23. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Na, ennek fuss neki mégegyszer
2011. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nah most nem derül ki, hogy te a kivakart hegeket akarod eltávolítani, vagy mit? Ha tényleg azt, akkor tuti nem szabadulsz meg tőle krémmel.
2011. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Csak egyszer lehetsz bárányhimlős...

De igen.. szokták kenegetni meg ilyesmi...

De ha volt már bárányhimlőd akkor tudnod kéne.

2011. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na tehát hegekröl vanszo ja :D csak kicsit fáradtan irtam hegekröl kb 10 éve mien modon lehetne eltáovlitank öket?
2011. szept. 23. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
sehogy.
2011. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. szept. 23. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyedül a plasztikai sebészben látok rációt, de még ők sem biztos, hogy tudnak kezdeni vele valamit...
2011. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hegkezelésre a lézerek nyújtják a legjobb megoldást. Teljesen eltüntetni nem lehet, de jelentősen halványítani igen.

[link]

2011. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy csak egyszer lehet bárányhimlős valaki, az téved. Én is kétszer voltam, mert elsőre nem jött ki rajtam teljesen. (Az orvos szerint erős az immunrendszerem, azért nem.) Egyszer oviként, nagycsoportban, aztán első általánosban, akkor 10 napra. és nem én vagyok az egyetlen, aki kétszer volt bárányhimlős, jópár embert ismerek, aki így járt.


Kérdező: ne vakard, ne piszkáld! Hintőpor a hólyogokra és csak türelem! Ja: fekvés és lázcsillapítás, meg sok-sok folyadék.

2011. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!