Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most bárányhimlő? Lehetsége...

Ez most bárányhimlő? Lehetséges? Már egyszer voltam.15/L

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Tegnap kijött rajtam három pattanás-szúnyogcsípés szerű kiütés(ujjon, háton, hason), akkor fájt eléggé és azért pattanásszerű, mert olyan, mint a még be nem ért pattanás. Ma estére pedig már szinte mindenhol vannak.

Mamámék arra gondoltak megint a tejérzékenység, de mikor bevettem egy Fenistilt ami mindig használ, nem múltak el, ráadásul a napokban nem ettem tejterméket.

3 évesen voltam már bárányhimlős lehet, hogy ez is az?


2011. júl. 11. 22:47
 1/4 anonim válasza:
Ez szerintem nem az.. Valami allergia, kiütés menj el orvoshoz
2011. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem valószínű, hogy ismét a bárányhimlő támad :) Inkább csak fehérjekiütések lehetnek. Hajlatokban nincsenek? -az a másik gyakori hely, ahol ezek előfordulnak. Mindenesetre bármilyen allergiás reakció is ez, a Ca mindig segít. Az semmiképp sem árt, ha beveszed, de ha fehérje allergiád van, akkor továbbra sem szabad tejtermékeket enni és tojást sem, sőt, margarint sem. Még a kenyérnek is olyan fehérje tartalma van, ami ilyenkor szinte egyáltalán nem ajánlatos. Inkább gyümölcsöket egyél, és rengeteget igyál, ki fog tisztulni a szervezetedből. Jobbulást!
2011. júl. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


És rubeolás voltál? Tudod, rózsahimlő. Lehet, hogy az.


De lehet allergia is.

2011. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínüleg allergia lesz, csak még nem tudom mire. Mikor reggel fölkeltem megmutattam anyunak is aki védőnő és mondta, hogy nem lehet bárányhimlő. Ment a felpontozás. Köszi. :)
2011. júl. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!