Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Porcsérv vagy idegbecsípődés?

Porcsérv vagy idegbecsípődés?

Figyelt kérdés

vasárnap történt meg, hogy lehajoltam a macskához és iszonyatos fájdalom állt a hátamba. pár óráig a fekvésen kívül semmire nem voltam képes. párom bekente a derekam voltaremmel, így pár óra múlva legalább arra képes voltam, hogy elmentem a szent imre kórházba. ott kivizsgálás helyett elküldtek az ügyeletre, ahol megmérték a vérnyomásom, majd kaptam két injekciót a fenekembe. igen, ez volt a nagy kivizsgálás. megkérdezte, hogy mi bajom, mire én felvetettem, hogy valószínűleg becsípődés - és ő ez alapján kezelt. no comment.

no de azóta ugyan nincs különösebb problémán, a derékfájdalom továbbra is fenn áll. no nem olyan élesen, mint korábban, de meg van. az ülés hosszú távon továbbra is fájdalmas. ez normális becsípődés után vagy komolyabb a baj?


2011. aug. 20. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egy becsípődés néha hetekig eltarthat, menj el a háziorvoshoz is. Reuma krémmel dörzsölgesd be, nekem az Inno Rheuma krém bevált.
2011. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Joga, gyogytorna, masszirozas! Ezek fognak segiteni, tehat a krem nem.

A tornagyakorlatok es a gyogynovenyfurdo segit. Majoranna, kakukkfu, mezei zsurlo. Ezekbol keszits furdot, s maradj a vizben 10-15 percig.

2011. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Röviden a válasz a kérdésedre: egyik sem.

Egyszerűen begörcsölt valamelyik mély hátizmod hajolás során. Edzetlen, tartós álló-/ülőmunkát végző öregeknél ez megesik. Ha nem javul, reumatológiai szakrendelést keress fel.

2011. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kenegesd Flector kenőccsel, nekem idegbecsípődésem volt a lapockánál, naponta 3x bekentem és alig éreztem a fájdalmat, olyan fájdalomcsillapító hatása van :)
2011. aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!