Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az idegbecsípődés gyógyítható?

Az idegbecsípődés gyógyítható?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem két éve volt, három hónapig tartott. Gyógymasszőr segített végül rajtam. Jól átgyúrt, és azt mondta nem árt mindennap nyújtógyakorlatokat végezni. Az a baj, hogy túl merev a tartásom, aki hajlékonyabb, edzettebb ritkábban fordul elő vele ilyen probléma.
2010. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor neked soha többet nem jön elő??
2010. jún. 20. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Idegbecsipődés egy tüsszentésre is előjöhet.

Nekem 33 éve volt egykomoly, amikor még levegővétel is kinokkal járt.Azóta vagy 5 alkalommal előjött, de nem olyan fájdalmasan.

2010. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyítható, ahogy fentebb mondták.

Nem jelenti azt, hogy soha többet nem lesz, ha megjavítják az autót, az sem jelenti, hogy többé nem romolhat el. A fenti válasz korrekt volt, és kiderül belőle, hogy az esélyekről van szó, ami rajtad is múlik.


Gyógymasszőr

2010. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre az egész pontos válasz az, hogy nem gyógyíható hanem kezelhető. Ugyanis egy bármikor ismét kiújuló állapotról besélünk. A kezelése pedig nagyon hatásos tud lenni.
2010. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sem gyógyítható, viszont a fájdalomra nekem bevállt a következő: zuhanyzás után egy db csalánlevéllel a fájdalmas területet bedörzsölöm, ez egy villanykezelés szerű vibrálást csinál és néha már az első bedörzsölés után eltűnik a fájdalom.
2010. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a dokik krémet adnak rá, az elmúlasztja, egy időre legalábbis
2010. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben gyógyítható a kínai manuálterápiával. Az idegbecsípődés a csigolyák elmozdulásától származik ami az ízületi tokok elgyengülésére vezethető vissza. Ennek megerősítésére kiválóan alkalmas a cápaporc kapszula ami az ízületi tokot újra feszessé teszi. De csak a kezelés után, amikor az elmozdult csigojákat helyre igazítják.

Természetgyógyász

2010. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
különböző hátizom erősítő gyakorlatot csinálj rendszeresen, és akkor ha a hátizom erős, jobban tudja tartani a gerincoszlopot.
2010. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Igen, gyógyítható - ez a jó hír. De a részedről szükség van nem kicsi erőfeszítésre. Napi szinten tornáztatnod kell magad, hogy erős és egészséges maradj. Fontos a kitartás, és a megfelelő hozzáállás! Viszont hosszútávon ez a járható út. Szia.
2010. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!