Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a mentős munka?

Milyen a mentős munka?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog lennék, ha lenne legalább egy mentődolgozó, aki tudna nekem írni erről.
2011. aug. 18. 23:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, jelen voltam egy esetnél, és traumatológián is voltam sokat, ezek együtt hatottak rám, ezért választottam. Remélem, sikerülni fog előbb-utóbb. :))
2011. okt. 2. 12:53
 12/14 sine.lacrimna ***** válasza:
100%

Biztos sikerülni fog.

Rátermettség és kitartás kérdése.

És tudod, akit egyszer a mozdony füstje megcsapott...


Ez olyan mint valami drog. Ha bekerül egyszer az ember , egyszerűen nem tudja abbahagyni.

Még ma is ha civilként megyek az utcán és jön egy szirénázó mentő, rögtön érzem, azt amit akkor amikor én vonulok ki, pedig hát én csak sétálok!

Amikor pedig az jön amelyiken én is szoktam dolgozni, hát az valami lúdbőr-hidegverjték-szívdobogás-büszkeség egyveleg érzés, szebben el nem mondható.


Kívánom neked hogy te is éld át sokszor!


Minden jót!Sok sikert!

2011. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 CODE3 ***** válasza:
100%

Szia!

Kérdeznék :) Azóta is tisztnek tanulsz? Hogy bírod, hogy tetszik? Remélem nem vesztettél a lendületből, sokat kell tanulni nagyon de megcsinálható!

Én sofőr vagyok, Neked meg sok sikert és kitartást kívánok!

2013. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Engem is elkezdett érdekelni ez a szakirány,elég rendesen. Bár talán én még szerencsésebb helyzetben vagyok ,hisz édesanyám is az egészségügyben dolgozik.

Tényleg kedves kérdező,mi a helyzet?

Az egyetem nagyon durva volt?

17/L

2016. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!