Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak sem pucolja ki a párja...

Másnak sem pucolja ki a párja a fülét?

Figyelt kérdés
Szerintem ez természetes kellene hogy legyen. Természetesen mindennap mosok én is fület, de értelemszerüen nem látom, hogy "mit hagyok magam után". Az ellátással kapcsolatban a minimális elvárásaim közé tartozik (tartozna): A fül külső részének kezelése test/kézkrémmel, a fül belső járatainak kezelése paraffinnal, a szőrök eltávolítása szemöldökcsipesszel. Sokat kérek?
2011. aug. 6. 20:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem is engedném neki, én érzem, hogy mennyire mélyre dugom pl a fültisztító pálcikát :)) Meg a többit is el tudom végezi egyedül is.
2011. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
20:47 a "nem látom, hogy "mit hagyok magam után"." eléggé arra utal, hogy a kérdező nem akarja a sajátját pucolgatni, hanem a párjától várná ezt..
2011. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jah, akkor tényleg gáz:P Mindenki takarítsa csak a saját fülét:P
2011. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Vagy alakithatnánk egy ilyen klubbot. összeülnénk heti 2x és kipucolnánk egymás fülét :D
2011. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Bocs a válaszoloktól ha nem voltam egyértelmű. A saját fülemről van szó, és azt nem akarja karbantartani a párom. Ismétlem: Nem TELJESGENERÁL kellene hanem csak finomítás!
2011. aug. 6. 21:57
 16/21 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna ilyet kérni a férjemtől! Egy bizonyos kor után az ember megtanulja a testét egyedül, önállóan, mégis rendesen tisztán tartani (más téma, ha baleset -pl. kartörés -, betegség miatt kell segíteni, az magától értetődő!). Ha bizonytalan vagy a fültisztításod eredményét illetően, ellenőrizd egy kistükör segítségével a nagy tükör előtt.
2011. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért kell egyáltalán többféle krémmel kenegetni? Mosni kell és kész. A fülnek megvan a saját egyensúlya, karbantartó rendszere, az evolúció során nem arra fejlődött ki, hogy különféle krémeket igényeljen a különféle részeken.
2011. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a gondolkodásod. Én sosem várnám el a páromtól, hogy ilyesmit csináljon nekem. Eszembe se jutna. :S


Én néha kinyomok neki 1-2 pattanást a hátán, ha nagy ritkán előjön, de azt sem azért mert ő kér rá, csak meglátom és lekezelem. :P


Amúgy a túlzásba vitt fültisztítás és kenegetés több kárt okoz, mint hasznot, nekem a fül-orr-gégész orvos mondta. Elég hozzá elmenni évente/félévente igény szerint, hogy megnézze minden rendben van-e, esetleg kimossa belül a füled.


Egyébként elég ha fürdéskor megmosod és tisztára törlöd kívül. Fültisztító pálcával benyúlkálni nem egészséges naponta.

2011. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:50


Teljesen logikus, amit az evolúciós okfejtésedben írsz, mindenféle krémekkel meg ilyenekkel viszont szerintem kitartó használat esetén simán ki lehet nyírni a fül saját "karbantartó rendszerét", úgyhogy ha valaki elég ügyes, akkor ezekkel tényleg tud többet ártani a fülének, mint használni.

2011. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Undorító vagy... A s*ggedet ki tudod törölni? Vagy azt is a párodnak kell megnézni, nem-e hagytál magad után valamit?

Lehetnél kicsit életképesebb...

2011. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!