Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak sem pucolja ki a párja...

Másnak sem pucolja ki a párja a fülét?

Figyelt kérdés
Szerintem ez természetes kellene hogy legyen. Természetesen mindennap mosok én is fület, de értelemszerüen nem látom, hogy "mit hagyok magam után". Az ellátással kapcsolatban a minimális elvárásaim közé tartozik (tartozna): A fül külső részének kezelése test/kézkrémmel, a fül belső járatainak kezelése paraffinnal, a szőrök eltávolítása szemöldökcsipesszel. Sokat kérek?
2011. aug. 6. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Te megteszed neki?
2011. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérsz sokat. Mármint azzal, hogy tisztítsa a fülét. De minek ez a sok hűhó? Elég naponta megmosni zuhanyzásnál, és egyszer fülpiszkálózni... nem?
2011. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Hát én nem is hagynám hogy más pucolja a fülem. :D Az veszélyes is lehet!
2011. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
a fület hetente egyszer-kétszer egészséges tisztítani, annál gyakrabban egészségtelen, illetve a szőröket sem szabad kiszedni, hiszen azok fogják meg a bacikat és a piszkot...
2011. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
89%
Hát, nekem ez sok. A fenekét sem törlöm ki neki. Szerintem vannak dolgok, amik legyenek tiszták, ápoltak, de nem kell bemutatni, miket szedsz le róluk. Ha jól értem, te fiú vagy. Lány létemre nem kérem, hogy gyantázza le a bajuszom, vagy nyomja ki a pattanást a fenekemen. De lehet, hogy én vagyok prűd.
2011. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem arról van szó a kérdésben, hogy a párja nem pucolja rendesen a saját fülét.


Sajnálom kérdező, szerintem ezek valóban alap elvárások. Az én párom kérés nélkül is megteszi.

2011. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

milyen már hogy a párom tisztítsa a fülemet? :S

nem vagyok már kisgyerek, felnőtt ember vagyok, meg tudom magamtól is csinálni

2011. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Fúj, a párodat ne keverd össze az anyukáddal! És én sem pucolnám ki a kis füledet, még a gondolat is fura.
2011. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem ez privát buli. van már mindenféletükör, ellenörizd le, hogy alapos voltál e
2011. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Itt egyesek félreértették a kérdést. Nem a kérdező fülét kell kipucolnia a párjának, hanem a párjának a saját fülét
2011. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!