Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógytornán mennyire kell a...

Gyógytornán mennyire kell a láb a gerinctornához?

Figyelt kérdés
Nekem a gerincferdülésemen kell javítani, de műtötték 2,5hete az egyik lábujjam(gyakorlatilag töröttnek számít), ezért érdekelne, hogy mennyire kell a lábat terhelni a gyakorlatoknál.Az orvos szerint tornázhatok, ahogy a fájdalom engedi.
2011. júl. 27. 12:20
 1/2 anonim válasza:
Nyugodtan menj oda, van egy csomó olyan gyakorlat, ami közben pl fekszel, a lábujjaidat nem terheli. Ha meg véletlen olyan feladat jön, amit te nem tudsz csinálni, hát kihagyod, vagy csinálod addig az előzőt. A elején beszéld meg a gyógytornásszal, hogy mi van a lábaddal, hogy majd értse, miért állsz le időnként.
2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igen mikor időpontot kértem mondtam neki hogy műtve volt. Majd az elején mondom hogy vegye úgy hogy törött és nem megy minden:)

2011. júl. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!