Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyógyszert, lehet...

Milyen gyógyszert, lehet szedni vashiányos vérszegénységre? ,

Figyelt kérdés
KIVÉTEL A MARTOFEL ÉS A NEOFERO FOLGAMA: MERT SZÉKREKEDÉST OKOZZ NAGYON. ÉS MÁR PRÓBÁLTAM SZEDNI DE EMIATT HAGYTAM ABBA MIVEL NEMRÉG VOLT HASMŰTÉTEM ÉS SZÉTSZAKADOK.
2011. júl. 27. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában a vérszegénységre szedett szerek székrekedést okoznak. A legjobb lenne, ha az orvossal beszélnéd meg ezt a problémát.
2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami természetes, növényit próbálj meg, pl. Hübner Eisen Kräuter Kraff szirup
2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a vastabletta jó vérszegénységre. Viszont az pedig székrekedést okoz.

Talán nézz utána milyen élelmiszereknek magas a vastartalma, és melyekből szívódik fel a leg jobb arányban.

2011. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha csak kis mértékű a vérszegénység, akkor addig várj, amíg már probléma nélkül szedheted a gyógyszert is.

Ha súlyos a vérszegénység, akkor pedig menj vissza az orvoshoz, mondd el, mi bajod és gondolom akkor injekció formájában kapod meg a vasat.

2011. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Javaslom a dr Lenkei féle multivitaminok egyikét, mert azokban a napi 18mg vas mellett mindegyik másik ásvány, és sok vitamin is található, ez azért fontos, mert ezek az anyagok csak rendszerben tudják kifejteni jó hatásukat, tehát ha ezt szeded, már nem kell tartani székrekedéstől.Az orvosok is tudhatnák hogy ha egy ásványi anyagot, vagy vitamint önmagában adnak, akkor az egy másik vitamin vagy ásvány hiányát okozza a szervezetben. A vas önmagában adva C-vitamin hiányt okoz az amúgy sem sok C-vitamint tartalmazó szervezetünkben, hiszen olyan rossz a termények minősége, hogy már alig van bennük valamicske vitamin.

Próbáld ki az általam ajánlott készítményt, nem bánod meg, mert a vashiány megoldása mellett, sok más funkcióra is kiváló lesz.

2011. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Sokat segítettetek:)Kipróbálom amit írtatok:)
2011. júl. 28. 20:51
 7/7 anonim válasza:

Nekem a doki pár éve a Béres Cseppet ajánlotta kiegészítve C-Vitaminnal. Nálam bevált.

(De csak egy darabig használt, mert kiderült, hogy az én szervezetem alacsony vastartalommal működik, és többet nem hajlandó beépíteni a megszokottnál, akármennyit is viszek be...)

2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!