Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bizalommal és emberséggel fog...

Bizalommal és emberséggel fog velem foglalkozni? Voltatok már nála?

Figyelt kérdés
Sziazstok tanácsot kérnék Dr.Molnár Imre szülész-nőgyógyász Budapesten és vecsésen is dolgozik Sztk-ban s Korházban Pesten.Eddig egy véleményt tudok rola h rendes,egy ismerősöm is hozzá jár a Dr.Bottyán Ferenc helyett.Aki tud róla valamit kérem tájékoztasson.Mihamarabb szeretnék elmenni ugy h tisztában legyen vele valamennyire,de az előzö emlitetthez nem akarok többet,elkezelt és korházba is kerültem.Sosem kérdeztem annyira magán dolgokról,de tőle szerintetek megkérdezhetem,bővebben amit nemértek és stb...?Köszi a segitséget...Rita
2011. júl. 25. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nála szültem a Bajcsyban a most 2 és fél éves lányomat, 2 hónap múlva jön a 2. baba, őt is nála szeretném világra hozni. Én meg vagyok vele elégedve, velem nagyon rendes. Persze neki is vannak néha rossz pillanatai, de olyankor annyira látszik rajta, hogy a fáradtság hozza ki belőle (pl. beszól valamit az asszisztensnek...). Nem olcsó a magánrendelése (mindig csinál ultrahangot is), de szerintem hozzáértő orvos.
2011. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!