Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek az orvosok azért...

Gábris94 kérdése:

Szerintetek az orvosok azért vannak, mert pénzt akarnak keresni?

Figyelt kérdés
( mert másfél éve vagyok beteg, most vagyok 16éves és az orvosok beszólnak, gúnyolódnak velem, és nem jönnek rá mi a probléma mitől vagyok rosszul. )
2011. júl. 15. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerinted ki akar ingyen dolgozni? Valamiből nekik is élni kell, nekik is vannak számláik, családjuk.

Ettől függetlenül pl. gúnyolódni nem kéne, az igaz. Fogdulja betegjogi képviselőhöz, tegyél panaszt. Ennyi.


Ha nincs szervi probléma, mert azt nyilván megtalálták volna, nem lehet, hogy pszichés betegséged van, pl. pánikbetegség vagy valami hasonló?

2011. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem minden orvos azért lett orvos, mert pénzt akar keresni, persze ez is hozzátartozik de akkor van a baj, ha fontosabb, mint a hivatása. Mik a tuneteid?
2011. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vasam alacson tehát oxigén hiányos vagyok, a lábaimból kimegy az erő erős szívdobogás, hányinger melkasi fájdalom, fehérvérsejtem határérték 10esig normális nekem állandóan 9,9es, kreatin kináz ami magas ennyit tudok. alternatív orvosom van (természetgyógyász) ... sorolhatnám még mert van egy pár bajom :/
2011. júl. 15. 09:34
 4/12 anonim ***** válasza:
A természetgyógyász nem orvos, menj el normális orvoshoz, pl egy kardiológushoz.
2011. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán ezeket a gondokat nm természetgyógyásszal kellene kezeltetni, hanem "rendes" orvossal. Egyébként a legtöbben nem a pénz miatt lesznek orvosok, de biztos van olyan is.
2011. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De az orvosok nem veszik figyelembe az apró dolgokat, elsiettetik a dolgot nem nézik meg a laborjaimat csak néhányat, és itt tuti nem pszichés probléma van :/

nem nézik meg a testet úgy ahogy van, tehát nem az egészet nézik. Én nem szeretnék összeveszni ezen a természetgyógyászos dolgon mert sztem igen is hat de béke van :)

2011. júl. 16. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha egy bizonyos orvossal vagy természetgyógyásszal van problémád, akkor menj el egy másikhoz, illetve más módszerrel dolgozó természetgyógyászhoz. Másként dolgozik pl. egy ajurvédikus orvos, egy homeopata, egy talpmasszőr, vagy aki az akupunktúrát használja, és még lehetne sorolni.

Bárki, aki dolgozik, pénzt kér a munkájáért, így természetesen a gyógyítók is. Meg kell élniük. De a legtöbb orvos nem csak ezért választja a hivatását. Sajnos sok a beteg és ezért gyakran türelmetlenek. Érthető, hogy ez neked rosszul esik!

Keress másikat!

2011. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod utolsó:)
2011. júl. 21. 09:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Én több mint 1 évig jártam kórházról kórházra mire megállapították, hogy toxoplazmám van. Majd még gyógyszert se kaptam, hanem 2 hetente mennem kellett vérvételre. Az osztályfőnököm ekkor utált meg, azt hitte lógok állandóan.


Én sajna nem bízok az orvosokban. Szerintem akinek rengeteg pénze van az meggyógyul, akármi is legyen a baja.

2011. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó (14:36) hány éves vagy ? 16/F
2011. júl. 25. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!