Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap elvágtam az újamat...

IMF16 kérdése:

Tegnap elvágtam az újamat (téleg csak egy kicsit) és annyira bevoltam rugva hogy nemtudtam hol lemosni és a vérző újamat beledugtam egy nyilvánis wc-be. és hát nem volt éppen tiszta álapotban. Ebböl lehet nekem még valami bajom? Csak komolyak irjanak

Figyelt kérdés

tudom hülyén hangzik,de olyan álapotban nemtudom hogygondoltam. a kérdést viszont igen,lécci csak komolyak irjanak.

17/F


2011. máj. 15. 14:03
 1/5 tetris ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom szegény édesanyádat.
2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát az szép gratulálok. majd kiderül..... amúgy nem valószínű
2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Kezeld le betadineal vagy jóddal és nem történik semmi!
2011. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... majd kiderül, habár ha nem volt benne semmi dolog, akkor elv. nem - de la. megpróbáltad lemosni.


Viszont a helyesírásival is köthetsz közelebbi ismertséget.

2011. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az orosz fronton is bevált a sebek levizelése :)

Szerintem fertőtlenitsd le , áztasd HYPEROL fertőtlenítő tablettás vizben , ha nem gyulad be nincsen semi. Elég szívós az imunrendszer !


A főnökön minden discó baleset után azt mondja egy HIV teszt nem ártana csak ne lenne olyan lassú, meg drága :DDDDD

2011. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!