Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS hozzányultam picit a...

SOS hozzányultam picit a lerozsdamarózott vashoz mit csináljak?

Figyelt kérdés
kicsit piros ahol hozzáértem. megmostam rendesen a kezem. tenyerem lett olyan. de csak kicsi, nem teljesen. Mit csináljak? kicsit piros és kicsit csíp is
2011. máj. 7. 17:23
 1/5 anonim válasza:
Szerintem, semmit. Ha nem hámlott le a bőr, vagy nem kezd nagyon fájni, bő vízzel mosd ki és kend be valami nyugtató krémmel. De nem vagyok orvors, csak történt már hasonló.
2011. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem hámlott le a bőr. Köszönöm a gyors választ. :)

De várok még választ. :)

2011. máj. 7. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
:D Mire ez a nagy pánik, irritatív ez fel is van tüntetve piktogrammal a flakonon. meg kell mosni szappanos vízzel azt jó az
2011. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi bajod lesz tőle. Én a múltkor figyelmetlen voltam, és a traktor ülését úgy kentem le, hogy a szemembe fröccsent a rozsdamaró, na az kegyetlenül rossz volt, de kimostam, folytattam a melót és semmi baj nem lett a szememmel.

26/N :)

2011. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát a rozsdamaró azért mar. :) Akkor megmarad a kezem :) Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!