Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám kiüttetni a...

Hogyan tudnám kiüttetni a laptopomat, hogy a szervíz automatikusan cserélje a gépet, és ne vegyék észre hogy hozzányúltam?

Figyelt kérdés
Van egy Asus laptopom, Kernel 41 power critical error-al, már háromszor küldtem el szervizbe, valahányszor visszakaptam mást se csináltak, mint újratelpitették, és leirták egy fecnire, hogy 12 órás stresszteszten futatták a gépet, és nem generált hibát. Miközben nekem előfordul, hogy napokig nem kapok hibaüzenetet, máskor viszont 10 perc alatt 10-szer is. Tehát a hiba teljesen véletlenszerű.
2010. júl. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor a hiba van printscreen vagy fényképezd le a képernyőt akármivel és úgy vidd vissza. Ha ez amit írtál kékhalál akkor mondd meg nekik, hogy nézzék meg a hiba naplót is mielőtt idétlenkednek...
2010. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már háromszor elküldtem a hibanaplót. ----> Újratelipités, ---->Stresszteszt---->Nálunk nem eredményezett hibát---->Visszaküldés.Ennyi.Aztán megérkezik hozzám és a második nap megint lefagy.
2010. júl. 14. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali


Csak ezt próbáld meg, hátha, tiltsad le az alaplapi hangkártyát, hátha az okozza, egy fórumot böngészek ott a realtek driverrel volt gond...



[link]

2010. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakodtam de nekem csak high definition audio device-om van, + ha letiltom, hogy lesz hang a gépemen? :S
2010. júl. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!