Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy mozgott a...

Mit jelent az hogy mozgott a fogam, megnéztem hozzányúltam és kiesett?

Figyelt kérdés
ÁLmomban éreztem hogy a fogam mozog megnéztem már csak a kezemben tartottam, mentem kimosni a szám egy picit úgy láttam hogy a fogam piros volt vagy is véres.. de nem fájt
2011. máj. 15. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyet én is álmodtam már egy csomószor. Általában ilyen álom után valamilyen betegségem lesz, de komolyan....
2011. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen féle betegség?
2011. máj. 15. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
csak egyszerű nátha, vagy mondjuk fejfájás, vagy felfázok stb.
2011. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
áltlalában azt mondják valamilyen halál nem?
2011. máj. 15. 20:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Fogjátok már fel,hogy ez akkora marhaság,hogy az álmoknak mindig van jelentésük!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezek az álmos könyvek is csak pénzszerzési lehetőségek,mert már lassan mindenki elhiszi,hogy ha álmodik valamit,akkor biztos megfog halni,meg balesete lesz meg stb,és megveszik már a könyveket,hogy nehogy pánikbetegek legyenek,és majd ha ott lát valamit,hogy az álom azt jelenti hogy ... akkor szívrohamot kap.

Szóval nem kell törődni vele,ez egy marhaság!!!!

2011. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy álmoskönyvet sem szoktam olvasni :D Most írhatod, hogy mekkora gyökér vagyok stb. de ezek személyes tapasztalatok, nem kitalált marhaságok.
2011. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nekem amikor elkezdett mozogni az egyik fogam,akkor aznap este végig ezen agyaltam,hogy mikor,és hogy fog kiesni,és lám azt álmodtam,hogy megyek szépen,és megfogom a fogam és kiesik,és nem is fájt stb... ez volt kb 3 éve,és még nem haltam meg.
2011. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent főleg akkor nem ha napközben esetleg beszéltél fogról vagy főleg ha van rossz fogad és félsz hogy kiesik vagy valami.Én abszolút nem foglalkozok vele ha avval álmodok mert nagyon rosszak a fogaim amióta terhes vagyok állandóan begyullad az ínyem plussz sorba lyukadnak ki elég ramatyok és van mikor álmomban is fáj nagyon meg nézem vizsgálom de ez mint írtam azért van mert ébren is foglalkozol vele.

De amugy az álmoskönyv ezt írja!

Fog. Fogat enni: halál. Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.


Az 1756-os könyv szerint: fogadat szádból kiszedni: siralom. Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés. Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez. Fogaid ha összenőnek: tévelygés, visszavonás. Rothadt fog, ha kihull: jó. Fejér fog, aranyos fog: jó. Fog (viaszból): szörnyű halál. Fog fehérónból: kisebbség. Üveges fog: halál. Ezüstfog: gazdagság. Fogaid, ha másodszor nőnek: jó. Fogaidat tisztítani: nagy ártalom. Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála. Fogaid nyelveddel kitolni: dolgaidnak jó vége.

2011. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én meg azt álmodtam hogy meg csókol az a lány aki tetszik nekem még se lett semmi csak azért álmodtam vele mert napközben is rá gondoltam egyszerű...
2011. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak érdekes hogy jók a fogaim és egyáltalán nem gondoltam rájuk :D
2011. máj. 15. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!