Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nőgyógyász mennyit mond el...

A nőgyógyász mennyit mond el a szülőnek?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok szűz, anyukám elszeretne vinni dokihoz, de ha megtudja h már nem vagyok az nagy baj lenne.. mert azt mondta h szex előtt menjünk orvoshoz de nem úgy jött össze, az orvos minden féleképpen elmondja anyának hogy már nem vagyok szűz, vagy csak akkor mondja el ha megengedem?

Vagy ha mondom neki hogy nem mondja el akkor mi lesz elmondja vagy sem?


2009. márc. 8. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Na ez is úgy orvos, ahogy én kb.!
2009. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt nem kérdezi meg, hogy kivel, mikor, nem is tartozik rá, de hogy szűz vagy nem azt megfogja úgyis!
2009. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az idén decemberben leszek 17 éves
2009. márc. 9. 09:49
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy vannak még lelkiismeretes orvosok. Kár, hogy a nőgyógyászok többsége 50en túli ffi akik nem nézik túl jó szemmel a mai fiatalok dorbézolását. Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el egy női orvoshoz, megértőbbek. Egyébként magánügy ide vagy oda, még mindig azt mondom, hogy mivel nem vagy még nagykorú simán elmondhatja az orvos a titkodat, ha anyukád rákérdez. Én leülnék a helyedben megbeszélni vele. Annyit megérdemel, hogy őszinte légy vele.
2009. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

NŐI nőgyógyászhoz NEEEE.

Szakmabeli vagyok és majd elájultam mikor egy NŐI nőgyógyásszal csacsogtam és azt mondta idézem:

"mennem kell mert várnak a büdös kancák"

Hát a Kxrva anyját, lehet, hogy sok pinát látott már de gyanítom, hogy faszt nem eleget.


25/N rezidens

2009. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

a rezidens vagyok: nem mond semmit anyudnak a nőgyógyász.

Max. annyit, hogy mindent rendben talált.

Nem hiszem, hogy anyud megkérdezi: és mondja dr úr szűz még a lányom

mekkora égés, hogy anya létére nem tudja, mert nem méltatod rá, hogy megmond neki..

2009. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az orvos nem arra élezi ki a vizsgálatot,hogy szűz vagy e,hanem hogy az egészségeddel minden rendben van e..Amúgy meg ő is csak annyit lát,hogy van vagy nincs szűzhártyád,ha nincsen,az elszakadhatott mástól is nem csak szextől (sport pl).17 évesen szerintem már nyugodtan elmodnahtod anyudnak őszintén,hogy már nem vagy az.
2009. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

DR. Bóday László Úr!

Írtam privátba, kérem olvassa el és válaszoljon!

Köszönöm!


Rezidens ha kikérhetném a véleményedet egy dologban, légyszi írj privátba egy üzenetet és mailben elküldeném a kérdésemet!

Köszönöm!

2009. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!