Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nőgyógyász mennyit mond el...

A nőgyógyász mennyit mond el a szülőnek?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok szűz, anyukám elszeretne vinni dokihoz, de ha megtudja h már nem vagyok az nagy baj lenne.. mert azt mondta h szex előtt menjünk orvoshoz de nem úgy jött össze, az orvos minden féleképpen elmondja anyának hogy már nem vagyok szűz, vagy csak akkor mondja el ha megengedem?

Vagy ha mondom neki hogy nem mondja el akkor mi lesz elmondja vagy sem?


2009. márc. 8. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy. Én úgy tudom 14 év alatt informálnia kell a szülőt.
2009. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orvost köti az orvosi titoktartás, és ha megkéred, és elmondod neki, hogy ez fontos neked, akkor biztos nem mondja el anyukádnak.
2009. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha vizsgál, bent sem lehet a szülő. Szóval nyugodtan megmondhatod neki, hogy ezt semmi kép ne mondja el. Bár amúgy sem mondaná.
2009. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
nem mondja el.. de...:) a leegyszerűbb..:D mondd anyukádnak, hogy mondja meg hova kell menni, vagy már elég nagy, hogy egyedül menjél..:P:)
2009. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A 21.52-esnek mondom, hogy benn lehet a szülő. én 14 évesen voltam egy ciszta miatt nőgyógyásznál -akkor először- és anyukám benn volt velem.
2009. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
70%
kiscica. akarmit is iger a dog orvos. az szent hogy anyuci minden reszletet tudni fog. ennyi.
2009. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
82%
Annyit amennyit a kedves szülő hallani akar. Ha lenne valami akadálya az is leküzdhető egy borítékkal.
2009. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
18 alatt az orvosnak tájékoztatási kötelezettsége van a szülő felé! Tehát ha anyukád rákérdez a dokinál a vizsgálat után, 100 % hogy el fogja mondani, hogy már nem vagy szűz! Ha nagylány voltál, amikor szexelni kellett, most is légy az és mondd el anyukádnak! Mit csinálna ha megtudná? Max. egy pofon és kész, akkor is a lánya maradsz!!!Hidd el jobb őszintének lenni!!!
2009. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nam gondoltál, hogy anyukád ha kíváncsi rá úgy is rákérdez az orvostól, aki ha nem is mondja el (de el fogja), anyukádnak akkor is leesik, hogy azért nem mert nem vagy szűz. Egyébként igaz, ha nagylány voltál hozzá mond el neki!
2009. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Amennyiben betöltötted a 14-éves kort nem hiszem, hogy olyat mondana a nögyógyászod édesanyádnak, amit esetlegesen, te nem szeretnél. Én mint nőgyógyász úgy gondolom, hogy azok a kérdések: ki? kivel? mikor? Stb... magánügy, és nem tartozik senkire.


Üdvözlettel: DR. Bóday László

Szülész-Nőgyógyász Szakorvos

2009. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!