Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ha már egy ideje...

Mit tegyek ha már egy ideje alig volt székletem?

Figyelt kérdés

tegnap hashajtó tea hatására volt egy kevés de azt nem nevezném normálisnak.2 hete tart a probléma, és most már kezdek nagyon rosszul lenni,folyamatosan csikar a hasam és teltségérzetem van

köszönöm a normális válaszokat :)


2011. máj. 2. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál reggelente langyos, enyhén meleg vizet. Az segíthet.
2011. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ami hashajtó hatású: szilva, kamilla, rostkeksz, kefir...

Hatásos a beöntés(tudom, hogy undi), vagy a glicerines kúp, van egy hashajtó lekvár is, ami hatásos. A torna is jó(térd hajlítás)

2011. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nyugtassatok meg hogy nem állhat valami komolyabb betegség a háttérben...az a helyzet hogy egy ideje nagyon szigorú diátán vagyok lényegesen kevesebbet eszem...lehet a kevés kaja az oka? amúgy sok zöldséget, gyümölcsöt eszem és sok folyadékot
2011. máj. 2. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, a kevés kaja az oka, de nem lehet legyinteni rá, mert egyértelműen jelzi a szevezeted, hogy NEM JÓ, amit csinálsz. Ráadásul ha nem jön ki, attól komolyan beteg lehetsz.

A hashajtó teára ne szokj rá, mert utána nélküle nem fog menni. A helyedben elmennék dokihoz, követném az utasításait és normálisan ennék.

2011. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel rendesen lehet h olyan ekveset eszel h majdnem mindent elraktároza szervezeted.Bár szerintm,e nem normális a kevés széklet egy jó diáta mellett,hosszutávon.

Nem nyugtatunk meg mivel nagyon sok komoly baj is lehet ebböl.Nekem mondta a dokim egyszer(mivel hasmasos vagyok)hogy százszorta jobb egy hasmasos széklet mint a szorulásos beteg mert az sokkal veszélyesebb.Naszóval ajánlom hogy kicsit nézd át az étkezésed hogy biztos jól táplálkozol e és igyál sokat,meg nem ártana egy kis aktimel vagy probiotikum amihelyrehozza a bélrendszered.

2011. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
annyira azért nem szem keveset, hogy semmi ne jöjjön ki...joghurtot eszem szinte minden nap reggelire.van valami tippetek hogy mit próbálhatnék még ki? mielőtt elmegyek orvoshoz
2011. máj. 2. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Reggeli joghurt helyet egyél vmi gyümölcsöt !vagy mivel amúgy is diétázol ( nem tudom , hogy milyen diéta ) , de tarts egy nap gyümölcsnapot ha még aznap se megy a normális wc-zés lehet, hogy valamilyen komolyabb probléma áll a dolgok mögött és menj el orvoshoz.

Ha nem kávézol gyakran , akkor igyál meg esetleg egyet , hátha az segít.

2011. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát igyál tejet 5 perc és már nem bírod nálam végül is ez van
2011. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!