Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj az infúzió? Csak a szúrást...

Fáj az infúzió? Csak a szúrást érzem, vagy végig rossz lesz amíg bent van?

Figyelt kérdés

Félek, hogy fáj majd a szúrás, de még jobban, milyen lesz utána. Hogy tudok-e fürdeni, járkálni, kimenni pisilni, vagy kimenni a szobából szólni egy nővérkének ha baj van... vagy hogy kirántom alvás közben.

Tapasztalatok?


2011. márc. 27. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Altatni fognak? Mert akkor szokták általában betenni. Nekem nem fájt, nem éreztem, de akkor már majdnem aludtam.

Ha te nem altatásban kapod, az nem tudom, milyen. Szerintem egy sima túszúrás. Hova kapod? Kézfej, könyökhajlat, stb.. Attól is függ, szerintem.

Utána nem fáj, megszokod. Nekem elhiheted, én sokszor voltam már kórházban. Leszedni fáj picit, de gyorsan csinálják, kibírható.

OFF: Mi bajod?

2011. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

szija :D

ne félj..:D nem fáj csak a szurás. lehet vele aludni. pisilni is kimehetsz mert lezárják addig ...:) nem kell aggodni nekem sokszor volt már... és nem kell beszarni. csak akkor van para ha félre szurják. ha nagyon fáj akkor rögtön szolj mert akk félre megy az infuzio :)

2011. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem fáj, olyan mint egy tűszúrás. Ha fürdesz akkor előtte leragasszák vagy nejlont húzol rá. Gondolom nem egész nap kapod, de ha mégis akkor is tudsz vele sétálni. Amíg megy beléd az anyag azt sem érzed, talán csak annyit hogy kicsit hideg. Ha alvás közbe kirántod akkor sem lesz semmi baj, majd másnap szúrnak újat, de én kétszer 5 nap alatt egyszer sem rántottam ki. Vagyis csak utolsó este, de akkor már nem is kellett volna bent lenni, csak a biztonság kedvéért.
2011. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
szia, egy nagyon kicsit, kellemetlen de nem vészes!
2011. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén,nekem fájt,főleg h aznap kezdő orvos volt,és a 7.szúrás elcseszése után,egy főorvos csinálta meg,de a 8.szúrás az gyorsan ment.

Az infúzió mikor bent volt,úgy annyira nem fájt,csak picit,ha pl.behajlítottam a kezem,viszont utána a szúrás helyei jó darabig,belilultak.Meg akk fájt,mikor közvetlen a tűbe nyomták be a gyógyszert.

Fürdeni,pisilni stb.tudni fogsz tőle ne aggódj,hisz az állványról le lehet szedni.

Rám a nővérek rám se bagóztak,szóval mikor kibotorkáltam klotyóra pl.simán leszedtem állványról,azt elmentem wc-re,túl folyatták az infúziót nálam,ugyh szépen ,,megbosszúltam,h rám se bagóztak" m a folyosót sugárban széthánytam..de ne ijedj meg ha az infúzió vízben a véredet látod,közlekedő ,,edény"...:D(én először megijedtem)

Nekem vesemdencegyulladásom volt.Meg ez az egész kórház egy rossz tapasztalat,ahova te mész,biztos jobb lesz a kórházi ellátás:)

Műtéted lesz?Jobbulást kívánok!

2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek adtam hasznos értékelést!
2011. márc. 27. 19:34
 7/10 A kérdező kommentje:

Kétszer elájultam hétvégén, párom mindkétszer kihívta az ügyeletet. A doki azt mondta, ha legközelebb előfordul, akkor kórház, infúzió, majd kivizsgálás.

Pedig csak egyszerűen leesik hirtelen a vérnyomásom, de tudom, hogy kórház lesz a vége, csak nagyon félek, ezért nem merek beleegyezni. :((((

2011. márc. 27. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet,hogy csak a stressz?

Tavaszi fáradtság...sport+vitamin hmm:)

Jobbulást kívánok:)

2011. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg nagyobb dózisú vitaminokat szedni
2011. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?Mi lett veled?
2011. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!