Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fenékbe injekció? :O

Fenékbe injekció? :O

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladásom van, és egy hétig mindennap fogok kapni injekciót a fenekembe. Nagyon fog fájni? Igaz, az hogy nem is tudok majd leülni? És állva adják be?
2011. márc. 13. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fáj annyira, mivel jó húsos résube adják be.Karon a kis vékonyka kézbe adják, csak gonold el.Amúgy úgy kell elképzelni, hogy a fenekes alsó felébe adják, szóval nem a bugyit/gatyát húzzák le, hanem alulról félre tolják kicsit.Szerintem tudsz majd ülni, persze nem rögtön, pár óra.
2011. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állva hát, de esetleg kérheted, hogy lefekhess. Annyira nem fáj, pár nap alatt hozzászoksz.
2011. márc. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tom ki, hogy van vele, nekem nem fájt különösebben.

Mandulámon tályog volt az ősszel és 1 hétig jártam szurira.

Nem a fenekem alsó hanem épp a felső részébe kaptam.

Csípő gatyát hordok és csak annyit kellett csinálnom, hogy meglazítottam az övem, egy 5 centire lejjebb húztam a gatyám és már belém is szúrták a tűt. Minden probléma nélkül tudtam ülni, semmiben nem korlátozott. Kicsit feszítő érzés volt nekem mert 2 komponensű szurit kaptam, de nem volt vészes.2-3 perc alatt elintéztek! :)


Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Nem fog fájni csak egy picit kellemetlen lesz.

Kibírható!

Jobbulást kívánok a kedves kérdezőnek!! :)

2011. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 klaudia.94 válasza:
Az anális sex rosszabb sztem ennél az injekciónál.
2011. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem kaptál még fenékbe injekciót?

Én szinte minden éveben, úgyhogy nekem elhiheted, nem nagy ügy. Amikor beléd szúrják a tűt, az egyáltalán nem fáj, amikor nyomják be a cuccot az már kicsit olyan feszítő érzés, de azt is túl lehet élni. Szóval max addig fáj amíg nyomják beléd, de utána nem fog, tudsz majd ülni. Azt hogy állva adják be vagy fekve, te is eldöntheted. Elmondod hogy szeretnéd és úgy csinálják. És nem a feneked alsó, hanem inkább a felső részébe fogják adni.

De ne parázz ennyire!!!

2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyelj! Én minden évben kapok egy tetanuszt, mert mindig csinálok valamit, amivel nyílt sebet szerezhetek. És mindig a fenekembe kaptam. Hidd el: kb. semmit nem érzel.
2011. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 hete minden másnap intramuszkuláris injekciót adok be magamnak 22g , 3,5 cm-es tűvel. Hidd el, nem fogsz belehalni. Szoktam farba, deltába, combba szúrni. Comb a legrosszabb, mert ott viszonylag vastag a bőr és sok az ideg. Fenék a legjobb, aztán pedig a váll.

Nekem már rutinfeladat, eleinte nagyon féltem, beletelt 20 perc is amíg beadtam, mostanra viszont 2 perc alatt szakszerűen kész van. Szóval csak ne félj, gondolj valami szépre, márha van.

Én amikor egyszer nagyon fájt a vállam, és elmentünk egy csontkovácshoz, az akkori szerelmemre gondoltam, előtte pedig megnéztem a telómon a képét, majd intettem a 70 éves öregnek ,hogy kezdje. Iszonyat fájt, de volt ami tartotta bennem a lelket. Kb 200 injekció nem fájt annyira

2011. júl. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!