Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menyire fog fájni az injekció...

Menyire fog fájni az injekció fenékbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha izomba adod nem gáz csak vigyázz nehogy eltalálj vele egy eret. Ezért inkább kérd meg az edzőtársad aki jól szúr hogy adja be ő. Egy ideig amúgy fájni fog a helye de jobban szívódik és a májadat sem terheled így.
2009. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal kevésbé fájt mint a karomban. Utána kicsit húzódott, mert befeszítettem és emiatt néhány óráig kicsit nehéz volt járni, de abszolút viselhető, magát a szurit meg észre se vettem.
2009. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal kevésbé fájt, mintha karba adnák. És természetesen attól is nagyon sok függ, hogy mennyire ért hozzá, aki adja.
2009. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát én a vállasat jobban bírtam. De, szégyenlős vagyok szóval nem szívesen toltam le a gatyám, féltem, feszítettem, így nekem piszkosul fájt.
2009. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt mer rossz helyre szúrták...
2010. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Olyan, mint a szúnyogcsípés":)

Amúgy fájdalmas viszonylag, de ha nincs tűundorod kibírható.

Nekem van tűundorom, de ami egy tetanusznál teszem azt sokkal rosszabb az az, ha nem mozgod szét utána.

Na az másnapra eléggé cudar.

2010. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!