Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most ez tényleg igaz? Nem...

Most ez tényleg igaz? Nem hiszem el . :S

Figyelt kérdés
Arról lenen szó hogy jövőre megyünk üzemorvoshoz és én pont 18 leszek ... (alkalmassági vizsgálat) És mondták hogy nézik a hererákot meg prosztatát... most mivan ... én ugy tudtam hogy nem szoktak ilyeneket nézni hacsak nem kérik ...
2011. febr. 21. 17:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem suliban lesz hanem külsős cégeknél lesznek az üzemorvosnál Á :D kösz :D Mindegy majd ugyis megfogom szívatni azt az állatot... De igazából nem nagyon érdekelne ha el akarnák végezni ... nem szokásom hagyni:D
2011. febr. 22. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:

akkor tuti szívatnak.Eleve még iskolában sem a hererák miatt néznek golyót,hanem leszállt azt nézik,ami baromság,mert már csecsemőként leszállt ezt még óvodában is leellenőrzik,szóval baromság.Ez mostani hül.e divat,csak hát nem tudják nem kötelező és azért mennek bele.

Szerintem ne lesz,simán megmondod nem járulsz hozzá és kész,ha mégis lenne alapja.De semmilyen üzemorvosnál nem hallottam még ilyenekről.Egyébként semmilyen vizsgálat nem kötelező.Meg ha akarod felkeresheted az üzemdokit és tőle is érdeklődhetsz elmondod csak szeretnéd tudni milyen vizsgálatoknak kell megfelelni.Meg van szabad orvos választás is.Szóval nem kell félteni téged szerintem,van neked szád és tudod is használni.De szívatás szerintem,ugratás.

2011. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
anyira nem lennék bepánikolva csak azért tudni szerettem volna hogy mi a téma ... :D köszi a válaszokat... na majd beajánlom ezeket az urológushoz
2011. febr. 23. 19:48
 14/16 anonim ***** válasza:
De gondolj bele külső céghez mész dolgozni nyáron,senkinek nem szokták mert dolgozni megy a tökét vizsgálgatni,akkor a saját dolgozóiknak is meg kellene nézni,nem csak a diákmunkásnak.Ilyen csak sulikban van,ott sem mindenhol,meg aki megmondja nem azzal nem fognak tudni mit kezdeni,ahoz nem érhetnek hozzá.voltam már diákként dolgozni és sose volt ilyen,szemem nézték,a szívem hallgatták meg,a torkomat nézték más nem is volt,meg egyszer el kellett mennem tüdőszürésre,de most már ilyen sincs mindenhol.
2011. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na most olvastam valahol hogy valaki azt írta,de suli alkalmassági vizsgálatról volt szó,hogy náluk nézni akarták,de ő simán nem engedte.Csak ráakartak azzal ijjeszteni intőt kap,meg ilyenek,de nem vette be,nem lett belőle semmi.Meg megmondta inkább egy intő,mint olyasmi ami nem rá vall.De nem hiszem hogy lenne ilyen,ez nem gyakori.
2011. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rákérdeztem a srácra akiről előbb írtam és azt mondta az ő alkalmasságijuk sima sulivizsgálat volt,szóval nem olyan mint amilyenről te írsz.
2011. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!