Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most ez tényleg igaz? Nem...

Most ez tényleg igaz? Nem hiszem el . :S

Figyelt kérdés
Arról lenen szó hogy jövőre megyünk üzemorvoshoz és én pont 18 leszek ... (alkalmassági vizsgálat) És mondták hogy nézik a hererákot meg prosztatát... most mivan ... én ugy tudtam hogy nem szoktak ilyeneket nézni hacsak nem kérik ...
2011. febr. 21. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nézik is, akkor is mi van abban?Prosztatát egyébként asszem csak 40 felett vizsgálnak rutinszerűen, nem hinném, h neked is.De hidd el, kibírnád a vizsgálatot...
2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bányai Károly ***** válasza:
Nem nézik a prosztatát. Legalábbis nekem sem nézték, meg egyetlen ismerősömnek sem.
2011. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ÉS a hererák? Hát nem vagyok benne biztos hogy utánna képes lennék megmozdulni :D
2011. febr. 21. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
miért ne tudnál mozogni? mert áttapintják a heréidet?Egyébként meg sztem ezt sem vizsgálják.
2011. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bányai Károly ***** válasza:
A hererákot úgy vizsgálják, hogy a doki végigmasszírozza a golyszikat, hogy nincs-e rajtuk csomó. Nem fáj, csak kicsit kellemetlen.
2011. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
inkább kihagyom:D de mindegy ugyis ráérek vele D: nem nagyon félek tőle csak kiváncsi voltam hgoy most mi van ... a tanár az meg szivatja a többieket hogy felvágják az zacskót és kiveszik majd megnézik és visszateszik meg ilyen dolgokkalXDD ezen jót röhögtem
2011. febr. 21. 17:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Dolgozol ezek szerint,ha üzemorvoshoz mész,szóval nem diák vagy úgye,vagy ez valami szakmai lesz majd?


De üzemorvosnál nem szokták nézni,úgyanis a munkában való teljesítéshez ennek semmi köze nincs.


De eleve ha ilyen vizsgálatot akarnának akkor simán nem engeded,megmondod,hogy mindent elvégezhetnek,de ehhez nem járulsz hozzá,nem fognak tudni ezzel mit kezdeni,mivel 14 éves kortól magad dönthetsz erről.Ez akkor is igaz ha te diák vagy.Annyi hogy ki kell állnod magadért és megmondod hogy nem ezt nem engeded.De nem hinném hogy ilyen lenne,nálunk csak a suliorvos akart tököt vizsgálni és nem engedtük semmi következménnyel nem járt.


De kitől hallottad hogy megnézik?


Kérdezd meg azokat akik már jártak nála!

2011. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak diák vagy,nem kötelező egyik vizsgálat sem,mint már írtam,csak szívatnak azzal ,hogy kötelező.Simán nem engeded,akár többen is összefoghatok,átbeszélhetitek,hogy ti mit akartok és kiálltok magatokért.
2011. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De mivel nagy korú leszel,mert némely helyen tényleg van tök mustra iskolában magad dönthetsz róla.Bár ha eddig nem volt semmi,akkor nem értem mért most piszkálnának titeket.De nem kell hagyni és kész.
2011. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hallottam hülxe oszt társamtól amugy igen szakmai lesz... nyári gyakorlat :D
2011. febr. 22. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!