Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Azt hiszem vadhús nőtt a...

Azt hiszem vadhús nőtt a fülemen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb.2 hónapja szúrták ki fent a fülemet (porcot) ma ahigy kivettem a fülbevalót egy nagy piros dudor van ott. Mi lehet ez? Szerintem vadhús. Azonnal lebetadinoztam. De ebből folyik valami véres lé. vagy nem tudom. mert ahogy fertőtlenítettem ilyen alvadt véres darabkák jöttek melőle.Mit csináljak? Orvoshoz menjek vele,vagy hova? Nagyon félek. Szerintetek hova menjek ezzel? Vagy várjak egy két napot hátha visszahúzódik? aztsetudom miez..
2011. júl. 15. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el az sztk sebészetre, nem kell beutaló. Szépen kitisztítják (ne félj, nem fáj, legfeljebb kicsit kellemetlen) és ellátnak tanáccsal is, hogy hogyan kezeld otthon.
2011. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lényeg lemaradt: a leírásod alapján ez nem vadhús. Nyugodtan menj el a sebészetre!
2011. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a gond,hogy most mamámnál vagyok és csak vasárnap este megyek vissza egerbe.(ott lakom) szerinted akkor is elég elmennem orvoshoz?


de azért köszönöm a választ.

2011. júl. 15. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a fülbevalód anyaára reagál így a füled.Nekem az arany,ezüst fülbevalóktól dagadt be és lett a luk gennyes.
2011. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mamádnál is van orvos, nem kell várnod hétfőig, bárhol, bármelyik sztk-ban ellátnak. De ha szépen tisztán, sterilen tudod tartani (betadine oldattal törölgesd át naponta többször) és nem gyullad be, nem gennyes, akkor várhatsz nyugodtan hétfőig.
2011. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet,hogy csak begyulladt ez egy elég olcsó,bizsu volt...

Közsönöm a válaszokat,várok hétfőig és elmegyek a háziorvoshoz:)

2011. júl. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!