Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vérzik az orrom? :S

Miért vérzik az orrom? :S

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mai napon 3x vérzett az orrom, de nem vészesen! Megis vagyok fázva! Mitől lehet? Háziorvosom aztmondta menjek gégészetre:/ de nemtudom h ott mit csinálnak és félek, amúgy 16 éves vagyok Fiú
2010. dec. 7. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszer egyik haverommal is ugyan ez volt, mikor már 3. nap vérzett így az orra elment orvoshoz és kidrült hogy arcüreg gyulladása volt
2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg vy fázva? Esetleg az orrod is fújod? Mert akkor ez előfordul!

Nekem is most volt nagy orrfújós időszakom, és vérzett az orrom néha! Az erős fújástól, meg az irritációtól elvékonyodik a nyálkahártya és sérülékenyebbek az erek!


Gégészeten nem tudom, mi a csudát csinálnának ezzel!

Igyekezz az orrfújáson túlesni, inhalálj forró kamillás gőzben, használj orrcseppet, párologtass a szobában, hogy ne legyen száraz a levegő, és akkor elmúlik!

2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha erősen fújod az orrod akkor lehet,hogy elpattan valami hajszálér és az vérzik.

Idegeskedtél az elmúlt napokban?Mert úgy tudom,hogy attól is elindul valakinek az orra vére.

Mindenesetre jobbulást! :)

2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

hát tegnap este vérzett elöször és azóta ideges vagyok és félek h mért vérzik:S:S mert kb elötte vagy 5-6-vagy 7 hónapig nemv érzett.. lehet h azért mert erősen fújóm:S délelött fele fujtam és már fájt az orrom mikor zsepivel megfogtam lehet azért mert erősen fujtam!!

2010. dec. 7. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Meggyengült hajszálér, ami gyakran elpattan. Nekem is volt. Főleg megfázásnál a gyakori orrfújás miatt és attól is lehet, hogy a fűtéstől, ha nem megfelelő a szobád párásítása. Nálam az utóbbi volt a probléma. Fül-orr-gégészeti szakrendelésen elégették az eret és megszűnt a problémám. Egyáltalán nem fájt, kb. 10 másodperces beavatkozás. Utána pár napig kenegetni kellett (Azulenol kenőccsel) és Rutascorbin tablettát szedni. Ez érerősítő tabi. Nameg ugye a megfelelő párásítás...
2010. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És, hogy égették el??
2010. dec. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!